רופא/ה, פרסם מרפאתך
ותן ללקוחות למצוא אותך בקלות!
לפרטים נוספים הקש כאן ונחזור אליך מיד.
Loading
ניתוחים

מחיר הלבנת שיניים

כמה עולה טיפול הלבנת שיניים?

עלות הלבנת שיניים ירדה בשנים האחרונות במידה ניכרת. טכנולוגיות חדישות אשר פותחו בתחום הורידו את המחירים של הלבנת שיניים כך שהיום שיניים לבנות אינן מותרות של עשירים בלבד. כיום במחיר הוגן אפשר לקבל חיוך זוהר. אם אתם רוצים להחזיר את הצבע של השיניים שלכם חזרה לצבע הלבן הטבעי שלו, התחילו לבדוק את השיטות והמחירים לטיפול הלבנת שיניים.
מחפש מידע אודות מחיר הלבנת שיניים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

מהי עלות של הלבנת שיניים?
השיטה שבה משתמשים בשביל לבצע טיפול הלבנת שיניים היא הראשונה שמשפיעה על מחיר הלבנת השיניים. את שיטות להלבנת שיניים ניתן לחלק לשיטות הלבנה אשר מתבצעות במרפאת השיניים ושיטות להלבנת שיניים בבית. הלבנת שיניים במרפאה כוללת שיטות כמו הלבנת שינים בלייזר או הלבנת שיניים בעזרת קרני אור. עלות הלבנת שיניים בשיטות אלו גבוהה יותר ונעה בין כמה מאות שקלים ועד ל- 2000 ₪ בערך.

שיטות הלבנת שיניים ביתיות כוללות שימוש בסד, פסי הדבקה ולק. סד לשיניים הוא מעיין תבנית אשר מרכיבים על השיניים לחצי שעה בבוקר ובערב. בנוסף לסד ישנן שיטות ביתיות נוספות כמו פסי הדבקה להלבנת השינים אשר ניתן להדביק על השיניים ולק להלבנת שיניים אשר מורחים על השיניים שרוצים להלבין.

עלות הלבנת שיניים ביתית זולה יותר מהלבנת שיניים בלייזר או באור, אך יש הבדל במחיר בין השיטות הביתיות השונות להלבנת שיניים. המחירים של טיפול בסד ביתי יכולים להיות כמה מאות שקלים עד 1500 שח, לגבי פסי ההדבקה והלק להלבנת שיניים המחירים עוד יותר נמוכים.

הלבנת שיניים - הבדלים בין שיטות הלבנת שינים
בנוסף להבדל בעלות הלבנת שיניים בין השיטות השונות, לכל שיטה להלבנת שיניים יש את החסרונות והיתרונות שלה. כל השיטות להלבנת שיניים משתמשות באותו חומר אשר פועל על ציפוי השן בשביל להלבין אותה. אך האופן שבו מספיגים אותו בשן משתנה. בהלבנת שיניים בלייזר ובקרן אור מחממים את החומר על השן כך שיביא תוצאה של הלבנת שיניים מהירה יותר, כך שבהלבנת שיניים בלייזר בזמן קצר של פחות משעה אפשר לצאת עם חיוך לבן. שיטה זו טובה לאנשים אשר רוצים להלבין את השיניים מהר, כמו אנשים לפני חתונה, אירועים, אנשי בידור וכדומה.

הלבנת שינים על ידי תבנית המורכבת על השיניים לוקחת יותר זמן- בין שבוע לשבועיים. לאורך תקופה זו צריך להקפיד להרכיב את התבנית על השיניים. השיטה הזאת לעיתים יותר חסכונית מכיוון שניתן לשמור את התבניות ולעשות בהן שימוש חוזר כאשר השיניים חוזרות להיות צהובות. כמו כן, שיטה זו נחשבת ליותר בטוחה ומדויקת.

לפני כל טיפול של הלבנת שינים כדאי להיפגש עם רופא שיניים להתייעצות כדי לראות איזה סוג של טיפול מתאים למקרה הפרטי שלכם ולמחיר שאתם מעוניינים לשלם על שיניים לבנות.