הגדלת חזה בגיל 7

ילדה בריטית בת 7 קיבלה מתנה שנויה במחלוקת: ניתוח הגדלת חזה

בגיל 7, לכבוד יום ההולדת, קיבלה ילדה בריטית מתנה מקורית ושנויה במחלוקת מאימה - שובר לניתוח הגדלת חזה אותו תוכל לממש כאשר תהיה בת 16. המתנה הבלתי שגרתית עשתה הדים בבריטניה ומחוצה לה והעלתה לדיון את השאלה בדבר החינוך ליופי ואסתטיקה בעולם המערבי, והמודלים בהם צופים הילדות ואותם הן רוצות לחקות.
מחפש מידע אודות הגדלת חזה בגיל 7?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ילדה בריטית בת 7 קיבלה מתנה שנויה במחלוקת: ניתוח הגדלת חזה
הילדה בת השבע כללה ניתוח הגדלת חזה ברשימת המתנות שהיא חפצה לקבל, והאם, דמות מפורסמת ושנויה במחלוקת בבריטניה סיפקה את המתנה. האם, שעברה ניתוחים פלסטיים רבים בהם ניתוח הגדלת חזה, ניתוח מתיחת פנים, בוטוקס, שאיבת שמן ועוד, טוענת כי היא אינה מבינה על מה המהומה, הילדה רואה בה דמות לחיקוי והינה ילדה בוגרת שמבינה כי המודל של בובת סמרטוטים אינו קיים יותר ובמקומו תופסות מקום הברבי האנושיות. לפיכך, מתן ניתוח הגדלת חזה היא מתנה שמסייעת לבת הקטנה להגשים את שאיפותיה.

עוד היא ציינה כי הילדה יודעת שתוכל לממש את השובר רק כשתגיע לגיל 16, הגיל החוקי בבריטניה למעבר ניתוח הגדלת חזה, זאת כמובן, במידה ולא תפתח חזה גדול מעצמה, אז תוכל לבחור בכל ניתוח פלסטי אחר. הילדה הנרגשת שמחה מאד על המתנה והיא כבר אינה יכולה לחכות שתגיעה לגיל המתאים.

המתנה השנויה במחלוקת הציפה את בריטניה ואת העולם המערבי בדיונים בגנות ובעד אותה האם, וכן העלתה שאלה ודיון רחב ביותר על כלל המודלים שיש היום לילדים. אומנם מרבית הבתים אינם מעבירים את ארוחת הערב עם ערוץ האופנה פתוח ברקע, אבל היום אין צורך בערוץ האופנה על מנת להיחשף לאידאל היופי המערבי - בחורות רזות, גבוהות בעלות חזה גדול ופנים חושניות שלא מתבגרות לעולם.

כוכבי הילדים נמאסים על הילדים והילדות שמתבגרים כבר בגיל 7, ומחפשים אחר כוכבים יפים ונוצצים יותר. ולראיה, הכוכבים החדשים שמעוניינים להיכנס לנישה אינם סבאים או אפילו סתם אנשים שיכולים להרשות לעצמם להיראות לא מטופחים או מסודרים, אלו כוכבים מתוקתקים, צעירים ויפים. בארץ, למשל, כוכבי הפסטיגל כולם אנשים שפשוט נראים טוב, לבושים באופן נוצץ ולעיתים חושפני ואליהם מתבונינים הילדים ושואפים להיות כמותם.

אין כאן ביקורת על ערוצי הילדים או על הכוכבים והמלבישות, רק תמרור אזהרה מפני מה שהילדים של העולם המערבי מבקשים לעצמם ושואפים אליו.