הקטנת חזה בבאר שבע

חושבת על הקטנת חזה ומתגוררת בבאר שבע?

חושבת על הקטנת חזה ומתגוררת בבאר שבע? דעי שנשים רבות בעלות חזה גדל וטבעי חושבות על ניתוח הקטנת חזה ולמעשה זה אחד מהניתוחים הפלסטיים המבוקשים ביותר.
לניתוח הקטנת חזה יכולות להיות מספר סיבות בהן סיבות רפואיות וסיבות רגשיות. הניתוח מבוצע הן באופן פרטי והן במימון קופות החולים.
מחפש מידע אודות הקטנת חזה בבאר שבע?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הקטנת חזה
אנחנו לא בוחרות מה יהיה גודל החזה שלנו בבגרותינו ואין לנו יכולת השפעה על הגנטיקה. יש מי שמתחננת מול המראה שהחזה שלה יגדל, לפחות בעוד קצת, ויש מי שרק הייתה רוצה שיפסיק לגדול. לאחר סיום גיל ההתבגרות ניתנת לנו בפעם הראשונה הבחירה האם להשאיר את החזה כמו שהוא או לעשות בו שינוי, להגדיל או להקטין את נפחו. הבחירה מוענקת לנו על ידי האפשרות לעבור ניתוחים פלסטיים.

חזה גדול יכול להוות נטל על האישה, בדיוק כפי שהוא יכול להיות ברכה. תופעות נלוות לחזה גדול יכולות להיות רפואיות כמו לחץ על חגורת הכתפיים וכיפוף שלהם, גרימה של עקמת ובעיות רגשיות כמו חוסר ביטחון עצמי, דימוי עצמי נמוך ועוד.

נשים בעלות חזה גדול שמרגישות שהחזה הגדול מפריע להן ומעוניינות להקטין אותו יכולות לפנות ךקופות החולים או לרופאים פלסטיים פרטיים ולעבור אצלם את הניתוח במהלכו יפחיתו את רקמת השומן והעור מהשד ובכך יפחיתו מנפחו.

הקטנת חזה בבאר שבע
בשנים האחרונות נפתחים בבאר שבע מרכזים המתמחים ברפואה אסתטית וטיפולים פלסטיים המיועדים לקהל הרחב ומציעים מגוון רחב של טיפולים. מרכזים אלו מאפשרים לתושבי הדרום לקבל את הטיפולים בהם הם מעוניינים קרוב לבית.