לייזר קומפני ישראל

לייזר קומפני ישראל

הלבנת שיניים, טיפול בוטוקס והשתלת שיער ב- Laser Company

חברת לייזר קומפני (Laser Company) הינה חברה מובילה בתחום האסתטיקה אשר הוקמה בהולנד לפני כעשור. לייזר קומפני מספקת טיפולי יופי ואסתטיקה ברמה גבוהה לעשרות ישראלים, הולנדים ואירופאים. החברה המובילה בתחום האסתטיקה והיופי חרטה על דגלה להעניק לקהל לקוחותיה שירותי אסתטיקה ברמה הגבוהה ביותר. 

החל משנת 2012 החלה החברה האירופאית להעניק שירותים בישראל, בקליניקה חדישה, מאובזרת ומטופחת. במסגרת השירותים שמציעה החברה ניתן למנות מגוון טיפולי אסתטיקה, ואסתטיקה רפואית תוך שימוש במכשור הלייזר המתקדם בעולם. בשל השימוש המקצועי בלייזר ובמכשירים החדישים ביותר בשוק מצליחה, חברת לייזר קומפני, להגיע לתוצאות מעולות ומדוייקות, תוך זמן קצר.

בלייזר קומפני מקפידים על תקני איכות גבוהים ובלתי מתפשרים, הכוללים צוות מקצועי ומיומן, קליניקה מאובזרת ושירות לקוחות הרואה בכל לקוח קודם כל אדם.

מידע על הלבנת שיניים, טיפול בוטוקס והשתלת שיער ב- Laser Company
טיפול הלבנת שיניים
החברה מציעה טיפול הלבנת שיניים בעל יעילות גבוהה ובפיקוח מלא של הקליניקה.

טיפול בוטוקס
טיפול הזרקת בוטוקס הוא אחד הטיפולים המבוקשים ביותר בתחום האסתטיקה הרפואית. פונים רבים מבקשים לעבור טיפול בוטוקס שיסייע להם להעלים או לכל הפחות לטשטש את הקמטים שנצרבו על פניהם. 

הסרת משקפיים בלייזר

לייזר קומפני מציעה טיפול מתקדם להסרת משקפיים בלייזר - הסרת משקפיים בשיטת Epi-Lasik. שיטת איבחון ייחודית זו, שמקורה בהולנד היא מהשיטות המתקדמות ביותר בעולם והיא כוללת שימוש בציוד טכנולוגי חדיש ומדוייק לצד שמירה על תקנים אירופאים מחמירים בכל הקשור לבטיחות הטיפול ושמירה על המטופל.

טיפול השתלת שיער
חברת לייזר קומפני מציעה טיפול השתלת שיער בשיטה המתקדמת והמצליחה בעולם - NATURAL HAIR IMPLANT. שיטה זו מעניקה למטופל מראה שיער בריא, מטופח וטבעי לחלוטין תוך שימוש בשיערו הטבעי לצורך ההשתלה.

ייחודו של טיפול השתלת שיער בשיטת NATURAL HAIR IMPLANT הוא שבמסגרתו אין שימוש בסכינים ואין צורך בתפרים. הטיפול מתבצע באמצעות שימוש במחטים כירורגיות שהינן מחטים חלולות המרפות את רקמת העור שסביבן, כך שניתן להוציא את זקיקי השיער מהמקום הנבחר ולהעבירם, מבלי שיגעו בציוד רפואי כלשהו, למקומם החדש בבטחה.

כל זקיק שיער מקבל טיפול פרטני ועובר ישירות מהאזור ה"תורם" אל האזור החדש, בו הוא ממוקם בזווית הנכונה. בשיטה זו לזקיקי השיער סיכוי גבוה ביותר לשרוד, לא להתייבש ולא להינזק עקב מחסור בחמצן או מזון, ולהיקלט בשלמותם באזור החדש.

מתי טיפול השתלת שיער הוא אפקטיבי?
הטיפול הופך לאפקטיבי כאשר המטופל עובר איבחון על ידי רופא עור הקובע שההתקרחות אינה ניתנת לעצירה או למניעה באמצעות טיפול תרופתי. 

בנוסף, על מנת שתהליך ההשתלה יהיה יעיל יש צורך בכך שבחלק האחורי של קרקפת המועמד עדיין יגדלו שיערות חזקות ובריאות אשר יוכלו לשמש להשתלה.

תוצאות טיפול השתלת שיער
טיפול השתלת שיער בשיטת NATURAL HAIR IMPLANT המבוצע על ידי חברת לייזר קומפני מעניק מראה שיער צעיר, בריא וטבעי לחלוטין.

השתלת שיער לגברים - גלריה
השתלת שיער לנשים - גלריה