למה עיבוי שפתיים?

למה ממליצים לנשים רבות על מילוי שפתיים?

רופאים פלסטיים רבים ממליצים על עיבוי שפתיים או מילוי שפתיים כחלק מהליך כולל של הצערת מראה הפנים. פעמים רבות ההמלצה מוענקת גם לנשים שמרבית האנשים היו מגדירים אותן כבעלות שפתיים מלאות, כאלו שלא ניתן לראות בעין בלי מזויינת שהשפתיים שלהן מאבדות נפח ומתחילות לאט לאט להיכנס פנימה.
מחפש מידע אודות למה עיבוי שפתיים??
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
טיפול עיבוי שפתיים
מנתחים פלסטיים ואסתטיים ממליצים פעמים רבות לעבור טיפול עיבוי שפתיים כחלק מטיפול של הצערת מראה הפנים או פיסול הפנים. את הטיפול הם ממליצים לבצע הן כחלק מסדרה של טיפולים ומילויים והן כטיפול בודד המעניק לפנים מראה חושני וצעיר, תוך שמירה על לוק טבעי.

נשאלת השאלה מדוע ישנה המלצה כה רחבה על טיפול מילוי שפתיים עד שנראה כי גם נשים בעלות שפתיים חושניות ומלאות זקוקות גם הן למילוי שפתיים.

מנתחים פלסטיים שנשאלים על העניין מצביעים על ירידה בנפח העור ובשפתיים ככל שעולים בגיל. הם מציינים כי פעמים רבות מי שבורכה בשפתיים מלאות באופן טבעי אינה שמה לב כי נפח השפתיים יורד והן מתחילות להיכנס מעט פנימה, בעוד אצל נשים בעלות שפתיים דקות הדבר בולט מאד. כאשר אישה פונה לרופא פלסטי על מנת לקבל ייעוץ בתחום מילוי קמטים והצערת מראה עור הפנים, הרופא ימליץ לה לבצע גם טיפולים שלא בטוח שהיא רואה את חשיבותם. הרופא, שפיתח יכולת לראות את הדברים ברזולוציה אחרת יוכל לראות את הירידה בנפח השפתיים ואת הכניסה שלהם פנימה, גם אם זו מזערית ביותר ונמצאת רק בתחילתה.

הרופאים מציינים שחלק מהטיפולים עליהם הם ממליצים כוללים גם טיפולים ומילויים שישמרו מצב קיים ולמעשה ימנעו את ירידת הנפח בפרק הזמן הקרוב. ולכן, כאשר מגיעים אליהם פונים עם סימנים ראשונים של ירידה בנפח השפתיים הם ממליצים על מילוי.  
למעשה באמצעות מילוי שפתיים כבר בשלב זה, מונע המנתח הפלסטי את המצב ומשאיר את השפתיים עם אותו הנפח הטבעי.

טיפול עיבוי שפתיים מבוצע לרוב תוך שימוש בחומרי מילוי זמניים וטבעיים שעם הזמן נספגים בגוף ונעלמים (מה שמצריך טיפול חוזר).
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ ללמה עיבוי שפתיים?
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
פרפקט שירותי רפואה אסתטית
פרפקט שירותי רפואה אסתטית
מיקום בארץ: פתח תקווה
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.