אזור הבטן ובעיקר הבטן התחתונה הוא אזור מועד לפורענות. שומן נוטה להצטבר בו וממען להעלם גם לאחר דיאטות ופעילות גופנית מוגברת. ניתוחי הבטן הם חלק מהניתוחים הפופולאריים ביותר בתחום הניתוחים הפלסטיים, בעיקר בשל העובדה שהם מקנים שינוי משמעותי ביותר למראה הגוף ויכולים לסייע מאד מבחינה בריאותית.

ניתוחים פלסטיים בבטן הם ניתוחים נפוצים בתחום הרפואה הפלסטית, שלא מעט אנשים מבקשים לעבור. את ניתוחי הבטן ניתן לחלק באופן גס לשתי קבוצות עיקריות: האחת, ניתוחי הרזיה (ניתוחים בריאטריים) אשר מטרתם לסייע למנותחים לרזות ולהשיל את הקילוגרמים העודפים מגופם. השנייה, ניתוחים פוסט בריאטריים, ניתוחים כהרמת גוף ומתיחת בטן אשר מתמודדים עם עודפי העור אשר נשארו תלויים על גופם של המטופלים שהרזו במהירות.

בנוסף, בתחום ניתוחי הבטן, ניתן למצוא ניתוח עיצוב טבור וניתוחים לנשים לאחר הריון ולידה שלהם תפקיד אסתטי אשר לאו דווקא נקשר להרזיה מהירה.

הפופולאריות של ניתוחי הבטן (על כל גווניהם) שואבת מהעובדה הפשוטה שלצערנו, בבטן, כמרכז הגוף, נוהגים להישאר מצבורי שומן שכמעט ולא ניתן להיפטר מהם בדרכים שאינן פולשניות. מצבורי שומן בבטן התחתונה מסרבים לרדת ולא פעם גם אנשים המקפידים על תזונה נכונה ופעילות ספורטיבית מתלוננים על אותם מצבורים שפשוט נתקעו.

העובדה כי ניתוחים אלו כל כך נפוצים פועלת לטובת המטופלים הן מבחינת המחיר והן בשל העובדה שהם מתפתחים ומתעדכנים בכל עת. ניתוחים אלו התקדמו רבות מאז שבוצעו לראשונה והמנתחים מבקשים בכל פעם למצוא דרכים חדשות לשפר אותם ולהקל על המטופלים הן מבחינת ההחלמה והן מבחינה אסתטית, כאשר הם מנסים בכל פעם להסוות את הצלקות ככל שניתן.

ניתוח מתיחת בטן
מטרת ניתוח מתיחת בטן היא להסיר את עודפי העור והשומן מהבטן התחתונה, להדק את השרירים ולמתוח אותם.
קרא עוד
שאיבת שומן
ניתוח שאיבת שומן מיועד עבור אנשים שאינם מצליחים להשיל לבדם את המשקל העודף, שכן הניתוח מקנה נקודת פתיחה טובה יותר לשמירה על הגזרה.
קרא עוד
מתיחת זרועות
במידה ויש לך עור רפוי בזרועות ואת מעוניינת להיפטר ממנו אחת ולתמיד ניתוח מתיחת זרועות יוכל לסייע לך.
קרא עוד
ניתוח מתיחת בטן
עלית וירדת במשקל במשך שנים, והיום, גם אם משקלך יציב, עדיין נשארו עודפי עור בבטן התחתונה שיושבים שם כמזכרת. הפתרון לאותם עודפים הוא ניתוח פלסטי שכיח המכונה ניתוח מתיחת בטן...
ניתוח שאיבת שומן
ניתוח שאיבת שומן הוא ניתוח פלסטי מבוקש. שאיבת שומן היא פרוצדורה ותיקה ביותר...
ניתוחים פלסטיים לאחר לידה
הריון זה דבר נפלא, יצירת חיים חדשים וחווית הנשיות בהתגלמותה. אבל לאחר ההיריון והלידה ולאחר שהפסקת להניק הגוף לא חוזר לקדמותו...
ניתוח מתיחת ירכיים
עודפי עור בירכיים הפנימיות הם לא רק בעיה אסתטית. נכון, אנשים הסובלים מהבעיה מכסים את עצמם בבגדים וגם בחודשי הקיץ לא ניתן לצפות בהם בבגד ים...
ניתוח מתיחת זרועות
חלק מניתוחי עיצוב הגוף כוללים גם ניתוחים פלסטיים משלימים דוגמת ניתוח עיצוב זרועות. ניתוח זה נותן מענה לנשים (וגברים) הנמנעות מגופיות ומהרמת הזרועות על מנת שלא יראו את "המידלדלים" שנאספו שם...