קופון לשאיבת שומן

מדהים ואולי גם אבסורד שיש קופונים לשאיבת שומן. מה זה אומר עלינו?

זה באמת לא יאמן, אבל לאחרונה ניתן למצוא באתרי קופונים מובילים קופונים לשאיבת שומן! כן, כן, מהפכת הקופונים לא נבלמת אפילו כשהיא נתקלת בניתוחים פלסטיים.
מחפש מידע אודות קופון לשאיבת שומן?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
זה שיש קופונים כמעט עבור כל דבר זה כבר ברור ואפילו די סטנדרטי. גם בתחום האסתטיקה והיופי כולם כבר רגילים למבצעים וקופונים של מגוון רחב של טיפולים, החל ממניקור ופדיקור וכלה בהצרת היקפים. אבל קופון על ניתוחים פלסטיים זה דבר חדש לגמרי, ומפתיע. זה מעורר שאלה על הצרכנות הישראלית - האם ניתוחים פלסטיים כניתוח שאיבת שומן הפכו למוצר צרכנות שאנשים קונים ומזמינים מהרגע להרגע? 

אם אנו מתבוננים בקופונים, התשובה היא ככל הנראה חיובית. ניתוח שאיבת שומן הוא אחד מהניתוחים הפופולאריים ביותר בישראל ובעולם כולו. הוא ניתוח שמתקיים החל משנות השבעים והוא נחשב לניתוח פלא שמעלים את השומן העודף בין רגע ומעניק פתרון מושלם לסובלים משומן עודף. מבחינה בריאותית, אנשים שמחליטים לעבור את הניתוח אינם זקוקים להכנה ממושכת ובמידה והם במצב בריאותי תקין, ככל הנראה לא תהיה בעיה שיעברו את הניתוח תוך זמן קצר. עיקר ההכנה לניתוח הוא רגשי.

קופן לשאיבת שומן מלמד אותנו שמעבר לקהל הצרכנים הגדול שיש בחוץ, יש גם תחרות גדולה בין הקליניקות, המכונים והמנתחים הפלסטיים השונים. נראה שכל מי שמציע את הניתוח נלחם על לב וכיס הלקוח, ממש כמו בכל מוצר צרכנות אחר. מי שהוציא את הקופון לבטח שבר את הכלים ואת הכללים בכל הנוגע להתנהלות הצפויה בתחום הניתוחים פלסטיים.

הקליניקות כבר לא מחכות שנחשוב, נתלבט ובסוף נפנה אליהן, היום הן פונות אלינו ומספרות לנו ישר ולעיניין כמה הן דורשות על הטיפול/ניתוח וכמה כדאי לנו לעבור אותו. יכול מאד להיות שקופון כזה, שמוגבל בזמן, יכול להיות זה שיצליח לשכנע אנשים שמתלבטים ולא מצליחים להחליט האם לעבור את הניתוח או לא.

מטרתם של קופונים היא למשוך את העין ולהציג הצעה אטרקטיבית לזמן מוגבל, כך שהלקוח נמצא בלחץ ומתחיל להרגיש שהוא עומד לפספס הזדמנות גדולה וחד פעמית. ככה יותר לקוחות קונים יותר דברים שהם לאו דווקא זקוקים להם.

עבור אנשים שכבר החליטו שהם מעוניינים לעבור ניתוח שאיבת שומן מומלץ בחום שיתבוננו בקופונים, אולי ימצאו שם הצעה טובה. אבל, חשוב מכל, מעבר לסכום הכספי לבדוק את טיב המכון, המנתח הפלסטי המבצע והקליניקה. עבור אחרים, לא נמליץ על החלטה פזיזה, בעיקר כאשר מדובר בניתוח. וביננו - מה שהופיע פעם אחת בקופונים יופיע גם בפעם השנייה.