נשירת שיער

אבקה לעיבוי שיער דליל וטשטש קרחות

הטיפול בתופעת נשירת שיער כולל בין היתר גם טיפול קוסמטי באמצעות אבקה לעיבוי שיער דליל וטשטש קרחות. האבקה אשר מורכבת מסיבי שיער העשויים קרטין נצמדים לשורשי השיער הקיים באמצעות חשמל סטטי ויוצרים מראה שיער מלא וטבעי.
מחפש מידע אודות נשירת שיער?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

אבקה לעיבוי שיער דליל וטשטש קרחות
נשירת שיער היא תופעה אשר רבים ורבות מתקשים להתמודד איתה. מצד אחד נשירת שיער היא תופעה מוכרת ורווחת במרבית האוכלוסייה ומצד שני אין לה כיום פתרון רפואי אמיתי. כאשר מדובר בגברים צעירים אשר עד כה שיער ראשם היה מלא, נשירת שיער היא תופעה אשר הם מעוניינים למנוע ולהסתיר עד כמה שהם יכולים, לפני שהיא מביאה להתקרחות מלאה. בשלב הביניים הזה ניתן להסתיר את הקרחות וההדלדלות על ידי תכשרים קוסמטיים. גם עבור נשים אשר סובלות מנשירת שיער ומתחילים לראות אצלן את השביל בשיער יתר על המידה והשיער נהיה דליל מצויים בשוק תכשירים המטשטשים אותו.

הפתרונות המוצעים כיום לנשירת שיער ושיער דליל, הן לגברים והן לנשים, כוללים טיפול השתלת שיער וכן מספר טיפולים הורמונאליים וטיפולים קוסמטיים. לאורך השנים נראה כי רבים מהאוכלוסייה מעדיפים לעשות שימוש בטיפולים קוסמטיים על פני טיפולי השתלת שיער וטיפולים הורמונאליים ותרופתיים אשר ניתן לקבל רק לפי מרשם רופא.

הטיפולים הקוסמטיים אינם דורשים מרשם רופא והם בטוחים לגמרי לשימוש על ידי הקהל הרחב. השימוש הנרחב ביותר נעשה באבקה אשר עשויה סיבי שיער העשויים מקרטין, חומר אשר מצוי באופן טבעי בשיער, ונצמדים לשורשי השיער הקיים באמצעות חשמל סטטי. האבקה, כאשר מפוזרת מעל האזורים הדלילים יוצרת מראה שיער מלא.

השימוש באבקות בזמן נשירת שיער אינו פוגם בשיערה והוא בטוח לשימוש. הסיבים משתלבים בשיער הקיים בצורה טבעית, כאשר ניתן לבחור את גוון האבקה לפי גוון שורשי השיער הטבעי. החשמל הסטטי אשר מצמיד את הסיבים לשיער נשאר בכל מזג אוויר (אינו נפגע מגשם או זיעה) ויורד רק בחפיפה.

השימוש באבקה הוא עצמי וניתן לראות את השינוי לאחר 30 שניות. האפקט שמקנה האבקה מעניק מראה טבעי מעולה, כך שלא ניתן לנחש כי אין זה השיער הטבעי אשר ממלא את הקרקפת.