כמו כולם גם אתם מעוניינים בחיוך מושלם ולבן, אולם הדרך לחיוך זה עוברת דרך טיפול שיניים כזה או אחר. יש כאלו שיזדקקו להלבנת שיניים בלבד בכדי לקבל חיוך מנצח ויש כאלו שהטיפול בהם יכלול שימוש בשתלים דנטליים או כתרים להשלמת שיניים. בכל מקרה, ולא משנה כמה הדרך לחיוך המושלם ארוכה היא שווה את זה!

ללכת לרופא שיניים זה משהו שלא הרבה אנשים אוהבים לעשות, ועם זאת לא תמיד יש ברירה. גם אם נקפיד לשמור על היגיינת הפה כבר מגיל צעיר, נצחצח שיניים ולשון, נשתמש בחוט דנטלי ובשטיפות פה, עדיין רוב הסיכויים הם שביום מן הימים יפגשו דרכנו עם רופא השיניים.

אז לפני שנלחצים מרופא השיניים מוטב לקרוא על מגוון טיפולי השיניים, השיטות החדישות, ההמלצות והטיפים שלנו בכל קשור להיגיינת הפה ולחיוך מושלם. יכול להיות שתגלו שהטיפול לא נורא כל כך כמו שחשבתם ושהתוצאה שווה כל זמן שתבלו בחברת רופא השיניים. אם ניקח לדוגמא את טיפולי השלמת השיניים ניתן לראות שמספר הטיפולים גדול וכל טיפול מותאם למקרה ספציפי. שיטות הטיפול בהשלמת שיניים מתפתחות כל הזמן והרופאים מנסים למצוא דרכים כואבות פחות, עמידות יותר ויפות יותר להשלמת השיניים.

בנוסף, חשוב להזכיר שטיפולי שיניים הם לא רק אסתטיים. נכון שהלבנת שיניים וניקוי אבנית הם טיפולים שכיחים ביותר ומהווים חלק מהדרך לחיוך לבן ויפה, אך טיפולי שיניים גם ובעיקר ימנעו מכם סבל בעתיד וישמרו על שינכיהם יציבות וחזקות. מניעה היא הטיפול הטוב ביותר!

השלמת שיניים
חיוך מקסים מורכב לא רק משניים צחורות אלא גם משיניים שלמות. השלמת שיניים מאפשרת חיוך מלא...
קרא עוד
שתלים דנטליים
שתלים דנטליים הם ברגים המורכבים בלסת ותפקידם להחליף שורשי שיניים טבעיות שמסיבה כלשהי נעקרו או שמעולם לא צמחו...
קרא עוד
טיפולי שיניים בלייזר
בשל הפשטות, הדיוק וההפחתה בכאב, טיפולי שיניים בלייזר, מאפשרים ניקוי טוב יותר של השיניים, טיפולי עומק ורמת אסתטיקה גבוהה.
קרא עוד
הלבנת שיניים
מי מאיתנו לא היה מעוניין בחיוך לבן? שיניים לבנות הן ללא ספק סימן לבריאות, היגיינה ויופי...
שתלים דנטליים
שתלים דנטלים הם מעיין ברגים אשר מורכבים בלסת ותפקידם להחליף את שורשי שיניים הטבעיים שמסיבה כלשהי נעקרו או שמעולם לא צמחו...
טיפולי שיניים בלייזר
בעקבות הפשטות, הדיוק וההפחתה בכאב בעת טיפולי שיניים בלייזר, מסוגלים רופאי השיניים לנקות טוב יותר את השיניים, לבצע טיפולים לעומק ולהגיע לאסתטיקה ברמה גבוהה...
השלמת שיניים
חיוך מקסים מורכב לא רק משיניים צחורות אלא גם משיניים בריאות וחזקות. השלמת שיניים אשר נעשית בכל מרפאת שיניים תשפר לא רק את המראה האסתטי של השיניים אלא גם את איכות החיים ובריאות הפה של המטופל.