אנדרמולוגיה - LPG

טיפול בצלוליט

כיום קיימים בשוק סוגים שונים של טיפולים להעלמת צלוליט. אחת השיטות הנפוצות אשר פותחה בשנים האחרונות היא אנדרמולוגיה- LPG, שיטת טיפול בצלוליט שאינה פולשנית. במהלך השיטה מעסים את אזור הצלוליט על ידי רולרים אשר שואבים את העור בואקום ודוחסים את שכבת השומן. את תוצאות טיפול בצולילט בשיטת אנדרמולוגיה- LPG רואים כבר לאחר כמה טיפולים, כאשר מתחילים להינות מעור חלק ומוצק.
מחפש מידע אודות אנדרמולוגיה - LPG?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

טיפול בצלוליט בשיטת אנדרמולוגיה
אנדרמולוגיה- LPG היא שיטת טיפול בצלוליט שאינה פולשנית, בעלת שנים של ניסיון ותוצאות נראות לעין. השיטה התפתחה בבתי חולים בצרפת אשר ניסו למנוע על ידי מסאז' ברולר אוטומאטי התפתחות של בצקות ופצעי לחץ אצל חולים בתרדמת. המטפלים גילו שטיפול זה בעור גורם לכך שהעור הופך להיות חלק יותר ושתופעת הצלוליט נעלמת בהדרגה. 

הליך טיפול אנדרמולוגיה
לפני הטיפול המטופלים לובשים בגדים צמודים לעור, שעשויים מבד שמזכיר גרב ניילון. בגד גוף זה נועד להגן על המטופלים מחבורות אשר עלולות להיגרם מהמכשיר. לאחר לבישה של בגד הגוף המטפל מתחיל בטיפול אנרמולוגיה-LPG, כאשר הוא מעביר על העור (באזור שהוגדר לטיפול) מכשיר עם מספר גלילים שנראה כמו רולר.

אותם גלילים מעסים, על ידי שאיבה, את החלק עם הצלוליט. על ידי פעולת השאיבה, דוחסים את שכבת השומן ובכך זורם יותר דם לאזור, וכן העור מגורה לייצר קולגן- החלבון אשר גורם לעור שלנו להראות מוצק. פעולת השאיבה היא כמו מסאז' ולעיתים היא מאוד מרגיעה.

בסיום טיפול אנרמולוגיה - LPG ניתן לחזור לפעילות רגילה ולשגרה, אין צורך בזמן להתאוששות. כמו כן אין הגבלות או שינויים שצריך לשמור בתחום התזונה או באורך חיים לאחר טיפול אנדרמולוגיה. אך כמובן שתמיד מומלץ לשמור על תזונה בריאה ומאוזנת, לשמור על פעילות גופנית ועל גישה חיובית.

לכל אורך הטיפול באנרמולוגיה המטופלים נמצאים בהכרה מלאה, אין צורך בהרדמה בטיפול זה כי הוא אינו כרוך בהליך כירורגי או בכאבים. הטיפול עצמו לא אורך יותר משעה, ולרוב הוא נמשך כחצי שעה בלבד. על מנת לקבל תוצאות נראות לעין יש להתמיד בטיפול ולחזור עליו.
הפחתת צלוליט אפשר כבר לראות לאחר שישה עד תשעה טיפולים. העור נראה חלק יותר ורמת המוצקות שלו גבוהה יותר.

על מנת לשמר לאורך זמן את תוצאות הטיפול והעלמותו של הצלוליט, על המטופל, בחודשים הראשונים לטיפול, להקפיד על פגישות טיפול פעמיים בשבוע, ועם הזמן, לאחר שבעה עד עשרה שבועות, ניתן להגיע פעם בחודש בלבד. הקפדה על הגעה סדירה לטיפולים תשמר את התוצאות ותמנע הופעה של צלוליט.

אז אם נמאס לכם מעור התפוז פנו לטיפול בצלולט בשיטת באנדמולוגיה - LPG ופנקו את העור שלכם במראה חלק ומוצק.