בוטוקס לגברים

גבר! גם עבורך יש טיפול בוטוקס.

קמטים בפנים אינם נחלתן הבלעדית של נשים, ויש לא מעט גברים הסובלים מקמטי הבעה שמעניקים להם מראה מבוגר מכפי גילם. בשנים האחרונות יותר ויותר גברים מתחילים להתעניין בטיפולי אסתטיקה בכלל ובטיפולי העלמת קמטים בפרט. אם בעבר גברים נמנעו גברים מלפנות ולגשש אחר טיפולים אסתטיים וטיפולי בוטוקס, הרי שבשנים האחרונות המגמה הפוכה, ולא רק שגברים מחפשים אחר הטיפולים הם אפילו כבר לא מתביישים בהם. ותכל'ס, הם צודקים! אם לנשים מגיע להראות יפות ונטולות קמטים בעזרת בוטוקס, אז למה לגברים לא?
מחפש מידע אודות בוטוקס לגברים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
טיפול בוטוקס
הזרקת בוטוקס
הוא טיפול להעלמת קמטים מעור הפנים הנעשה על ידי זריקת בוטוקס, המוזרקת באזור בו ישנם קמטי הבעה. הבוטוקס הוא רעלן שעם הזרקתו הוא מרפה את שרירי הפנים ובכך גורם להעלמת קמטי ההבעה ודעיכתם. עם הזמן, ולאחר מספר טיפולי בוטוקס, מקבל עור הפנים מראה חלק וצעיר יותר. מאז תחילת השימוש בבוטוקס לפני יותר מעשור עברו מיליונים של מטופלות ומטופלים את הטיפול, וראוי לציין שהוא זכה לאישור על ידי משרד הבריאות הישראלי וה- FDA (מנהל התרופות האמריקאי). 

מדוע גברים פונים לטיפול בוטוקס?
בשנים האחרונות יותר ויותר גברים החלו להיות מודעים לחשיבותו של טיפוח המראה החיצוני. אם בעבר גברים שטיפחו את עצמם נחשבו "נשיים" היום המגמה השתנתה וגברים רבים פונים לטיפולים אסתטיים כמו הסרת שיער לגברים, השתלת שיער, ניתוחים פלסטיים שונים וגם העלמת קמטים בפנים באמצעות בוטוקס.

בוטוקס מאפשר לגברים (ממש כמו לנשים) להעלים קמטים ולהצעיר את עור הפנים בהליך פשוט יחסית, וללא צורך בניתוחים פלסטיים. הטיפול עצמו אורך בין עשר לעשרים דקות, ולרוב אין אחריו תופעות לוואי וניתן לחזור לשגרת היום במהירות.

התאמה לטיפול בוטוקס
טיפול בוטוקס מתאים לגברים בגילאי שלושים ומעלה שכבר החלו להופיע על פניהם קמטי הבעה מסביב לעיניים, בין הגבות או במצח. תחילה יש להיוועץ עם הרופא שיבצע את זריקת הבוטוקס בשביל בדיקת התאמה, וכדאי לשתף אותו ברצונות ובציפיות מהטיפול בבוטוקס. כמו כן, כדאי לדעת שכפי שמבנה הפנים ואידיאל היופי שונה בין גברים לנשים- כך גם הטיפול בבוטוקס שונה בין גברים לנשים ויש ללכת לרופא שמבין את השוני וערוך לטיפול בגברים.

טיפול בוטוקס השכיח בקרב גברים הוא העלמת קמטים בין העיניים. קמטים אלו נוצרים עם הזמן ומעניקים מראה זועף גם כאשר הפנים נמצאות במנוחה. טיפול במראה זועף יכול להפריע במגוון תחומים בחיים, שכן שהוא יכול להרתיע אנשים ולגרום להם לפתח דעות קדומות כלפי האדם ולחשוב כי הוא נתון במצב רוח או עייפות שאינו תואם את המציאות מבחינתו.

נציין כי היעילות והזמינות של טיפול בוטוקס לגברים הפכו אותו לטיפול האסתטי הפופולארי ביותר עבור גברים בכל תחום האסתטיקה הרפואית. בשנת 2007 בארצות הברית בלבד ערכו כ- 300,000 גברים זריקות בוטוקס. בכלל, בממוצע בין 15 ל- 30 אחוז מסך כל המטופלים בבוטוקס הם גברים. נתון די המדהים.

שימושים נוספים לבוטוקס עבור גברים
בנוסף לשימוש בבוטוקס כטיפול אסתטי, עבור גברים נעשה שימוש בבוטוקס גם לטיפול בערמונית מוגדלת- מחלה הגורמת לכאבים בזמן יציאת שתן שמחצית מהגברים בגילאי שישיים ויותר סובלים ממנה. על ידי זריקת בוטוקס מופחתים הן נפח הערמונית והן הכאב במתן שתן. כמו כן, גברים ונשים עוברים טיפול בוטוקס להזעת יתר ובמיגרנות.

לסיכום, גבר המעוניין לעשות שינוי במראה פניו ולהעלים ולטשטש את קמטי ההבעה שנחרשו עם השנים יוכל לפנות לקליניקות ולמרכזים הרפואיים המציעים טיפולי בוטוקס. כיום מרבים המכונים מטפלים גם בגברים ואינם מתרגשים מהגעה של גבר למכון, חשוב לדעת שהפניות של גברים לטיפולי אסתטיקה כבר אינן דבר נדיר. טיפול בוטוקס להעלמת קמטים הוא טיפול מצויין לגברים שכן הוא אינו מעניק לפנים מראה ילדותי וחלק לחלוטין, אלא משאיר אותם עם ארשת פנים גברית, ורק צעירה יותר.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לבוטוקס לגברים
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
פרפקט שירותי רפואה אסתטית
פרפקט שירותי רפואה אסתטית
מיקום בארץ: פתח תקווה
ד"ר טלי פרידמן
ד"ר טלי פרידמן
מיקום בארץ: תל אביב - רמת אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.