בחירת מכון הסרת שיער

מה צריך לדעת לפני שבוחרים מכון לטיפול הסרת שיער?

הצעד הראשון שעושים לאחר שמחליטים לעבור טיפול הסרת שיער הוא חיפוש מכון הסרת שיער בו יבוצע הטיפול. בחירה נכונה של המכון או הקליניקה שבו תעברו סדרת טיפולי הסרת שיער היא צעד משמעותי המשפיע על הצלחת הטיפול, יעילות הטיפול, מידת שביעות הרצון שלכם וגם על מחיר טיפול הסרת שיער אותו תשלמו.
להלן כל האלמנטים אליהם יש לשים לב בעת בחירת מכון הסרת שיער.
מחפש מידע אודות בחירת מכון הסרת שיער?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

אחד הגורמים המשמעותיים ביותר והמשפיעים על טיפול הסרת שיער מוצלח הוא טיב המכון או הקליניקה שבו הוא מבוצע.
כיום ישנו מגוון רחב של מכונים וקליניקות שמציעים טיפולים להסרת שיער ועל מנת לבדוק מי מהם הוא המכון שמתאים לכם צריך להשקיע מאמץ וזמן. זה נשמע אולי קשה, אך לאורך זמן זה משתלם גם מבחינה כלכלית וגם למען הבריאות של עורכם והצלחת הטיפול.

איפה מתחילים בבחירת מכון להסרת שיער?
איסוף מידע - דבר שחשוב לעשות לפני שמתקשרים למכונים או קליניקות הוא להתחיל ללמוד על תחום הסרת השיער. כדאי לבדוק אילו טכנולוגיות יש להסרת שיער, מה קורה במהלך הטיפול, על מה ממליצים ומה כבר לא מומלץ. אפשר לדבר עם מכרים אשר עברו הסרת שיער ולשמוע מהם חוויות והמלצות. ככל שיהיה לכם ידע רב יותר על עולם הסרת השיער כך תוכלו לשאול את השאלות הנכונות ולסנן מכונים שנשמעים לכם לא מקצועיים.
במסגרת איסוף זה תוכלו גם לקרוא על שיטות הסרת שיער בהן הסרת שיער בלייזר וטיפול הסרת שיער באינפרא אדום.

יצירת קשר - כעת, לאחר שעשיתם חצי דוקטורט על עולם הסרת השיער תוכלו להתחיל ולפנות למכוני הסרת השיער. פורטל ניתוחים מקל עליכם על התהליך בכך שבאמצעות מילוי הטופס באתר, יחזרו אליכם המכונים המובילים להסרת שיער. בכלל, מומלץ לאתר מראש בערך כארבעה מכונים להסרת שיער שנראים בעיניכם או שנגישים לכם. לאחר שבחרתם תוכלו לברר איתם מידע בסיסי על מנת שתתרשמו מאיכות והיצע השירות.

מה לשאול את מכוני הסרת שיער?
בשלב זה לאחר שיחה ראשונית בטלפון ייקבעו אתכם פגישה לייעוץ במכון עצמו. פגישות אלו נעשות עם מומחה למכירות שמטרתו לשכנע אתכם לבחור במכון להסרת שיער שבו הוא עובד. הפגישה היא הזדמנות מצוינת לשאול שאלות ולהתרשם בכלל מהמכון להסרת שיער. אל תתפתו לסגור חוזה אחרי פגישת ייעוץ במכון אחד, מומלץ לבקר בכמה מכונים ולהכין טבלה המשווה ביניהם.

השאלות החשובות שכדאי לשאול הם:

ניסיון המכון - כדאי לשאול כמה מטופלים עברו את אותו טיפול הסרת השיער שאותו אתם רוצים לעשות, מה אחוז ההצלחה של הטיפול?

לגבי המכון עצמו - כדאי לשאול על אישור של משרד הבריאות, כמה שנים הם עורכים את הטיפול שאתם מעוניינים לעבור? אפשר לבקש המלצות או לדבר עם מטופלים לשעבר. בנוסף בקשו תעודה המאשרת כי מפעילי המכשירים עברו עליהם הכשרה מסודרת והם בעלי רישיון לעסוק בתחום ולתפעל את המכשיר הסרת שיער.

לגבי התשלום - כדאי לבדוק אם יש הנחות על הטיפול (או מבצעים על טיפול במספר איזורים)? האם אפשר לשלם בתשלומים? האם יחזירו את הכסף במקרה והטיפול לא יהיה מוצלח?

בדקו באיזה סוג ציוד נעשה שימוש במכון - כדאי גם לבדוק אם הוא קיבל את אישור מכון התקנים וה- FDA. כמו כן ציוד ישן מדי יכול להיות סימן אדום, אך גם ציוד חדשני שלא צבר מספיק ניסיון יכול להיות מסוכן.

כאשר עוברים טיפול בהסרת שיער בלייזר, על פי חוק חייב שיהיה פיקוח רפואי על ההליך. לכן כדאי לבדוק מי יבצע את הטיפול, מה הניסיון וההכשרה שלו. ועל מנת לקחת בחשבון גם טיפול כושל, רצוי לשאול את המכון להסרת שיער מה קורה כאשר הטיפול לא מצליח? מה עושים כאשר יש תופעות לוואי?

בחלק מהמכונים להסרת שיער ניתן לערוך ייעוץ חינם וגם כן בדיקה ראשונה של הטיפול. שאלו את המכון אם הם מציעים זאת.

שימו לב - 
לפני שמתחילים בטיפול הסרת שיער עצמו יש לבדוק האם אתם מתאימים לטיפול מבחינת גוון עור וסוג וגוון השיערה. כמו כן על המטפל לבצע טסט על מקום חבוי בגוף שיבחן את עוצמת הקרן שתשלח. את תסכימו להתחיל טיפול בלי לעבור טסט קודם ובדיקת התאמה.

אחרי שהתרשמתם מכמה מכונים, קיבלתים תשובות, רשמתם וערכתם השוואה, תוכלו לבחור את המכון להסרת שיער שנראה לכם הכי מקצועי ונכון עבורכם.

צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לבחירת מכון הסרת שיער
פרפקט שירותי רפואה אסתטית
פרפקט שירותי רפואה אסתטית
מיקום בארץ: פתח תקווה
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הסרת שיער לגברים
הסרת שיער
הסרת שיער 2