בחירת מנתח פלסטי לניתוח אף

ניתוח אף

נכון שניתוח אף הוא מהניתוחים הפלסטיים הפופולאריים ביותר וכן מהוותיקים ביותר. ונכון שמנתחים פלסטיים רבים מתגאים בכך שהם מבצעים את הניתוח כבר שנים רבות, אולם, לא לכל המנתחים יש את הניסיון העשיר, את ההצלחות הגורפות וכן לא כולם מציעים ניתוח אף במחיר שניתן לעמוד בו. להלן המידע על מה שצריך לבדוק לפני ההחלטה על המתח הפלסטי ועל מה אסור להתפשר.
מחפש מידע אודות בחירת מנתח פלסטי לניתוח אף?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
בחירת מנתח פלסטי לצורך ניתוח אף
ניתוח פלסטי באף הוא ניתוח קטן, צנוע ויחד עם זאת מורכב ולא פשוט. כיוון שהניתוח מבוצע בתוך האף, כאשר הכניסה היא דרך הנחיריים (בניתוח אף סגור) ואין למנתח הרבה מרחב עבודה ניתוח פלסטי זה דורש לא מעט דיוק והבנה של המנתח את מבנה האף והמערכת הנשימתית.   

כיוון שכך, כאשר מחליטים לעבור ניתוח פלסטי באף יש לבחור מנתח פלסטי שיוכל לבצע את המלאכה כראוי. החיפוש אחר מנתח מעולה יכול להימשך זמן מה ויכול לכלול מספר פגישות עם מנתחים שונים. אבל הוא שווה את זה.  

חיפוש ראשוני של מנתח אף
לאחר שהחלטתם כי אתם מעוניינים לעבור ניתוח אף והתחלתם לקרוא על ההליך, בטוח שנתקלתם בעשרות פרסומים שונים של מנתחים פלסטיים מובחרים שמציעים את כישוריהם. שלב זה של החיפוש הראשוני כולל בתוכו קריאה על המנתחים, ניסיונם, איסוף מידע על המכונים בהם הם עובדים, קריאת המלצות ולבסוף צמצום מספר המועמדים ובחירת המנתח שאצלו תרצו לעבור את הניתוח.  

לאחר שהמספר צומצם יש לפנות למכונים ולמרפאות הייעוץ שבחרתם ולקבוע פגישת היכרות בה תוכלו לקבל את כל הפרטים שחסרים לכם - דוגמת יחסו של המנתח לכל מטופל, אופן התנהלות הניתוח במכון, מחיר הניתוח וכן חוות דעת של לקוחות שעברו את הניתוח עם אותו מנתח פלסטי.

אל תתביישו לשאול את כל השאלות - זה הגוף שלכם שמדובר עליו.  

בדיקת איכות המנתח למול המחיר 
מחיר נמוך הוא תמיד מפתה, ולא משנה מה אנו מבקשים לרכוש. יחד עם זאת כאשר מדובר בצרכנות של ניתוחים פלסטיים, ולא חשוב איזה ניתוח, מחיר נמוך אומר לנו שמנתח או המכון צריכים לפתות אותנו ויכול להיות שנמצא חוסרים בהיבטים אחרים חשובים לא פחות של הניתוח.  

דוגמא אחת היא ניסיון מועט של המנתח הפלסטי. כמובן שתמיד צריך להתחיל מאיפשהו, ומנתח פלסטי בתחילת דרכו יציע מחירים מפתים יותר ללקוחות על מנת שיגיעו אליו. זה לא אומר שהוא מנתח פחות טוב, אלא רק עם פחות ניסיון, והשאלה שכל מטופל צריך לשאול את עצמו היא האם הוא מוכן להיות מהלקוחות הראשונים.

דוגמא נוספת היא הסידורים לפני ואחרי הניתוח של המכון או הקליניקה - האם ההתאוששות היא בחדר פרטי? הם יש אחות צמודה לכל מטופל? כמה הרופא נגיש לכם לפני ואחרי הניתוח? מה רמת האחריות שיש למכון במידה ומשהו (טפו טפו טפו) משתבש? כל האלמנטים הללו חשובים ביותר ומומלץ לבדוק אותם. ככל שרמת השירות יותר גבוהה כך גם המחיר שתשלמו יהיה גבוה יותר, אבל אולי זה שווה את זה.  

דבר חשוב נוסף הוא לברר על מטופלים נוספים של אותו רופא מנתח. הרופא עצמו ישמח להראות לכם תמונות "לפנ ואחרי" אבל תהיו בטוחים ששם יהיו רק המקרים המוצלחים, ושווה לבדוק האם היו גם מקרים פחות מוצלחים.

ניתוח אף חוזר
במקרים בהם ניתוח אף אינו מצליח והמטופל אינו מרוצה מהתוצאה ויש צורך בתיקון, האופציה הקיימת היא לעבור ניתוח תיקון אף, או ניתוח אף חוזר. מדובר בניתוח פלסטי נוסף שיכול להתבצע על ידי אותו המנתח או על ידי מנתח פלסטי מומחה אחר.

אף אחד אינו רוצה להגיע למצב זה, ולכן יהיו כאלו שישלמו מחיר גבוה כבר בניתוח הראשון על מנת שיעשה על ידי מומחה שהסיכויים שיפספס משהו נמוכים. אחרים שלצערם נקלעו למצב ימצאו את עצמם משקיעים את הכסף אצל המנתח השני, שבקיא בניתוחי אף שניונים ובעבודה עם רקמה מצולקת, שכן לעשות ניתוח אף בפעם השלישית זה כבר ממש בעייתי.  

לסיום, ניתוח אף הוא ניתוח פלסטי מבוקש שנערך בכל יום עשרות פעמים. צריך להתכונן להכנות הרבות, לחיפושים, לניתוח ולהחלמה, ולדעת שזה ניתוח פלסטי שאת תוצאותיו רואים- האף ממוקם במרכז הפנים ולא ניתן להסתיר אותו. המשמעות היא שזה ניתוח פלסטי שצריך להשקיע בו.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לבחירת מנתח פלסטי לניתוח אף
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוח אף