כאשר מחפשים אחר מנתח פלסטי מקצועי ומהימן, ולפני שבוחרים בקליניקה או במרכז הרפואי בו תעברו את הניתוח הפלסטי בו אתם מעוניינים מומלץ לבחון את עבודת המנתח. הבחינה של ניסיונו הקודם ויכולותיו בכל ניתוח פלסטי באות לידי ביטוי בתמונות 'לפני ואחרי', בהן מצולמים מטופליו הקודמים.

התמונות מציגות את מראה גופם של המטופלים, ובאופן ספציפי מראה האיבר שעומד לעבור שינוי פלסטי, טרם הניתוח ואחריו. הן מאפשרות השוואה של השינוי ובחינה האם התוצאות נראות איכותיות, יפות ואסתטיות.

להלן גלריות בהן מציגים המנתחים הפלסטיים הבכירים את יכולותיהם במגוון רחב של ניתוחים פלסטיים והליכים אסתטיים:

DR כירורגיה פלסטית - מרכז רפואי בראשות ד"ר רון עזריה מציע מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים ואסתטיים.
לייזר קומפני ישראל - מרפאה לרפואה אסתטית, מציעה מגוון טיפולים בתחום הסרת משקפיים וכן טיפול השתלת שיער בשיטה המתקדמת ביותר.
ד"ר טלי פרידמן היא כירורגית פלסטית בכירה המשמשת בין היתר כמנהלת המרפאה לעיצוב הגוף במרכז הרפואי אסף הרופא.
ד"ר ערן חדד הוא מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית המשמש כרופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי "אסף הרופא".
כללית אסתטיקה, רשת מרפאות אסתטיקה מתקדמת בפריסה ארצית, מציעה ללקוחותיה טיפולי אסתטיקה וניתוחים פלסטיים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.
ד"ר עמוס שפירא הוא גינקולוג בכיר העובד בבית חולים בלינסון, מומחה ברפואת נשים ומיילדות וכן מנהל את תחום הניתוחים הפלסטיים של הנרתיק במרכז הרפואי נ.א.ר.א.
פרופ' יאיר מורד הוא מנהל מכון "מאור" - מכון מומחים לרפואת עיניים. במכון רופאי עיניים בכירים ומומחים, העוסקים במגוון תחומי טיפול דוגמת ניתוחי פזילה ופתיחת דרכי דמעות, טיפול בעין עצלה ועוד.
פרפקט שירותי רפואה אסתטית היא חברה מבית מאיר את לוקסנבורג, המציעה לקהל לקוחותיה מגוון טיפולים בתחום האסתטיקה הרפואית.