הגדלת פין שאלות ותשובות

חושב על הגדלת פין? כל השאלות שרצית לשאול על טיפולי הגדלת פין

אחת השאלות הארכאיות שמעסיקות את מרבית הגברים היא השאלה סביב איבר המין שלהם. האם הוא גדול מספיק? האם הוא עבה מספיק? האם הוא יכול לספק את בת הזוג?. בעבר, המחשבה לעבור הגדלת פין או לעשות ניתוח באיבר המין הייתה מחשבה בדיונית, אולם בימינו אנו יש פתרון גם לגברים שלא בורכו בנתונים מאמא טבע או לכאלו שפשוט מעוניינים להגדיל. בעמוד הבא ריכזנו את כל השאלות שרציתם לשאול על הגדלת פין, רק שלא ידעת את מי.
מחפש מידע אודות הגדלת פין שאלות ותשובות?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
כיצד מתבצעת הגדלת פין?
קיימות מספר שיטות לשינוי מראה איבר המין הגברי.
הגדלת היקף הפין - שיטה הכוללת הזרקת חומר מילוי (סיליקון נוזלי / שומן עצמי) באופן הדרגתי לאיבר המין עד שמגיעים להיקף הרצוי.
טיפול הארכת פין - פרוצדורה מורכבת יותר העושה שימוש בכמה טכניקות: הארכת פין על ידי שימוש במכשיר להארכת רקמות / ערכות להארכת פין שעברו בדיקות על ידי רופאים מומחים ומאושרות מבחינה מדעית / ניתוח הארכת פין - אופציה כירורגית להארכת פין במהלכה מנתק המנתח את הרצועות המקשרות בין בסיס הפין לאגן.

האם הטיפול מומלץ לכל אחד?
ניתוח הגדלת פין מומלץ לרוב לאנשים עם אורך פין מתחת ל- 10 ס"מ בזקפה מלאה. ניתן לעבור את הטיפול גם במקרים אחרים, אבל מומלץ להתייעץ עם רופא לפני.

בכמה ס"מ הפין שלי צפוי להתארך לאחר הטיפול?
בשיטה של הארכת הפין על ידי שימוש במכשיר (ערכה להארכת פין), לא מומלץ להשתמש במכשיר ליותר מחצי שנה ולכן התוצאה תנוע סביב ה- 3 ס"מ (הארכה של חצי סנטימטר בכל חודש). בשיטת הניתוח ניתן להגיע לתוצאות ארוכות יותר.

איך אדע אם יש לי צורך בניתוח להגדלת פין?
אורך הפין הממוצע בעולם, לפי הספרות המדעית, עומד על 13 ס"מ ועם זאת, ההרגשה לגבי גודל איבר המין והשפעתו על היבטים מסויימים בחיים הינה אישית וסובייקטיבית לכל גבר. אף אחד לא יכול להגיד למטופל אם יש צורך או לא בטיפול הגדלת פין או הארכת פין, חוץ מהאדם עצמו. לכן, אין פה נוסחת קסם חוץ מההרגשה הפנימית של המטופל והנכונות שלו לפעול.

האם יש דרך להאריך את הפין ללא ניתוח?
כן. הדרך להאריך את הפין ללא ניתוח היא באותה הדרך שנשים באפריקה מאריכות את הצוואר או השפתיים שלהן. הדרך היא על ידי מכשיר המשמש כמעיין משקולת שמאריך את הפין בקצב של חצי סנטימטר לחודש. המכשיר מומלץ לשימוש עד חצי שנה.

אני מרוצה מהאורך, אבל לא מהעובי. האם אפשר לעבות את הפין?
בהחלט. ניתן אפילו לעבות את הפין בשתי דרכים: או על ידי הזרקת שומן מאזור אחר בגוף (הזרקת שומן עצמי) לפין או לחילופין על ידי הזרקת סיליקון נוזלי.

האם יש סיכונים בניתוחים להגדלת הפין?
כמו בכל ניתוח, גם בניתוח הגדלת פין קיים סיכון ללקוט בזיהום באזור הניתוח.
בנוסף, במידה והשיטה הנבחרת לעיבוי פין היא באמצעות הזרקת שומן עצמי יש לקחת בחשבון שתאי שומן, סופם להיספג בגוף, ולכן יכול להיווצר מצב של גושי שומן לא אחידים על רקמת הפין עצמה.

האם יש הגבלה על הארכת ועיבוי הפין?
בעיקרון ניתן להאריך וגם לעבות את הפין ללא הגבלה, אך דבר זה אינו מומלץ. עדיף להאריך את הפין ב- 3 עד 5 ס"מ ואילו לעבות מומלץ בערך כסנטימטר בהיקף. מעבר לזה, אין הדבר מומלץ ואף עלול להוביל לתוצאות הפוכות והחלשות של הפין.