טיפול בהזעת יתר במרכז

אתם לא מפסיקים להזיע? ולא רק בקייץ? זה הזמן לטפל בהזעת יתר.

אתם לא מפסיקים להזיע כל ימות השנה? בקייץ ההזעה בלתי נסבלת ואתם ממש נוטפים מים מאזורים שונים בגופכם? יכול מאד להיות שאתם סובלים מהזעת יתר. מדובר בתופעה בה אין הלימה בין ההזעה של הגוף לבין הפעילות הגופנית שהתבצעה או מזג האוויר. הזעת יתר היא בעיקר מציקה ולא נעימה ומגבילה מבחינה חברתית ואישית.
מחפש מידע אודות טיפול בהזעת יתר במרכז?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
טיפול בהזעת יתר
הזעה בלתי פוסקת או כזו שאינה מווסתת ואינה תואמת את הפעולה שנעשת ואת מזג האוויר מכונה הזעת יתר. מדובר בתופעה שכיחה שלמרות שלא רבים מדברים עליה היא מטרידה חלק נכבד מהאוכלוסיה שמתמודד איתה באופן יומיומי. הזעת יתר משבשת את החיים ומצריכה היערכות מיוחדת במגוון אירועים. מי שסובל מהתופעה יכול לספר על החולצה הנוספת שהוא תמיד מחזיק בתיק, על המגבונים והדורדורנט ולעיתים אפילו על המגבת הקטנה לניגוב כפות הידיים לפני פגישות.

הטיפול בהזעת יתר התפתח עם השנים ובכל גלגול שלו הפך להיות יותר פשוט ויותר נגיש לקהל הרחב. אם בתחילת הדרך הוצע בעיקר ניתוח שטיפול בבלוטות הזיעה היום מדובר בטיפול שאינו כירורגי ואינו פולשני. כיום הטיפול הפופולארי ביותר להזעת יתר הוא הזרקת בוטוקס לטיפול בהזעת יתר. מדובר בטיפול שנעשה בקליניקות ומרפאות במהלכו מזריקים לאזור בו ישנה הזעת יתר את הבוטוקס שמשתק את השריר ומנטרל את בלוטות הזיעה כך שהן מפסיקות להפיק את כמות הזיעה שהפיקו עד כה והתחושה הגופנית היא של יובש. חשוב לדעת שהבוטוקס נספג באופן טבעי בגוף לאחר חצי שנה עד שנה ולכן יש לחזור על הטיפול באופן סדיר בכל פעם שהשפעתו פגה ומתחילים לחוש שנית בהזעה.

טיפולים נוספים בהזעת יתר כוללים טיפול באמצעות מוליכות חשמלית שמייבשת את בלוטות הזיעה, טיפול באמצעות ניתוח בו שואבים את בלוטות הזיעה ומגוון טיפולים אלטרנטיביים בהם דיקור, פרחי באך, רפואה סינית ונטורופתיה. ניתן למצוא את מגוון הטיפולים הללו, אך הפופולארי והיעיל ביותר עבור מרבית המטופלים הוא עדיין טיפול הבוטוקס.

טיפול בהזעת יתר במרכז
כמו בהרבה מקרים גם כאן את מירב הטיפולים ניתן למצוא בקלות באזור המרכז שם מקובצות מספר גדול של קליניקות ומרפאות. פעמים רבות אלו קליניקות המציעות גם טיפול אסתטיקה ועושות בבוטוקס שימוש נוסף על זה של טיפול בהזעת יתר.

אנשים מכל אזור המרכז שמרגישים שהם סובלים מהבעיה, גם אם אינם בטוחים בכך במאות האחוזים מוזמנים לפנות לקליניקות לצורך בירור וייעוץ בנושא. לעיתים גם אם התופעה אינה מגיעה בצורתה הקלאסית עדיין היא ניתנת לטיפול וכל שיש לעשות זה להתאים את המינונים של הזרקת הבוטוקס.

אם כן, במידה ואתם סובלים מהזיעה שאינה נורמטיבית וכזו שמפריעה לתפקוד תקין שלכם ומשבשת את מהלך החיים אל תחכו לימות הקייץ בהם התחושה מחמירה, פנו בכל יום שהוא לקבל ייעוץ וטיפול.