טיפול בהזעת יתר בתל אביב

סובל מהזעת יתר? בוא לטפל בבעיה כבר עכשיו!

להזיע זה טבעי ונורמלי, כולם מזיעים, זה חלק ממנגנון הקירור של הגוף. מה שפחות נורמלי זה להזיע כמו באמצע הקייץ כאשר מזג האוויר בחוץ בכלל חורפי וכל הפעילות הגופנית שעשיתם מסתכמת בהליכה קצרה מהבית לרכב. כשאין הלימה בין הפעילות הנעשת לבין מידת ההזעה המצב מכונה הזעת יתר. הזעת יתר יכולה להפריע במגוון תחומים בחיים ומי שסובל ממנה מחפש אחר טיפול הולם שיעלים או ימתן אותה.
מחפש מידע אודות טיפול בהזעת יתר בתל אביב?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
טיפול בהזעת יתר
כאמור, הזעת יתר היא תופעה שמפריעה להתנהלות אורח חיים תקין. היא מחייבת היערכות מיוחדת (כמו הבאת סט בגדים נוסף או בדיקה מראש שמגיעים למקום עם מזגן) ויכולה לגרום למצבים מביכים עבור הסובלים ממנה (למשל - מי שסובל מהזעת יתר באזור הידיים יאלץ להימנע מלחיצות ידיים עסקיות שיביכו אותו או שבכל פעם שיהיה לקראת לחיצת יד ינגב את ידיו טרם הלחיצה).

הקייץ הישראלי הוא חם ואפילו חם מאד ובמרכז הארץ הוא יכול להיות בלתי נסבל גם עבור אנשים שאינם סובלים מהזעת יתר. מי שסובל מהבעיה מרגיש כבול למזגנים ועליו לחשוב פעמיים לאן הולך ואיזה בגדים עודפים הוא לוקח איתו. 

במהלך השנים התפתחו מספר טיפולים שמטרתם להעלים או לפחות למתן את התופעה. בין הטיפולים המובילים ניתן למנות:  
הזרקת בוטוקס לטיפול בהזעת יתר - במסגרת טיפול זה מוזרק בוטוקס, רעלן שהאפקט שלו על השרירים הוא שיתוק שלהם, לאזור בו מתקיימת הזעת היתר. הבוטוקס מנטרל את בלוטות הזיעה ומפחית עד מעלים את תופעת ההזעה. כיוון שבוטוקס נספג בגוף לאחר חצי שנה עד שנה לערך, יש לחזור על הטיפול בכל פעם שהשפעתו פגה.

הזרמת זרם חשמלי לטיפול בהזעת יתר - שמו של טיפול זה הוא 'דריוניק' והוא מתאים למי שסובל מהזעת יתר בכפות הידיים והרגליים. במסגרת הטיפול משרים את כפות הידיים והרגליים בתמיסה מימית המכילה יונים שהשפעתם על בלוטות הזיעה היא ייבוש. לאחר הטיפול נהנים המטופלים מתקופה של כפות ידיים ורגליים יבשות וברגע שהם מרגישים שהזיעה חזרה הם עוברים את הטיפול שנית.

את ההתאמה לכל טיפול מבצעים בקליניקות המציעות את הטיפולים ומוכשרות לטפל בבעיה.

הזעת יתר בתל אביב
באזור תל אביב קיימות מספר קליניקות המציעות לקהל הלקוחות טיפול בהזעת יתר. קליניקות רבות עושות שימוש בזריקת בוטוקס לטיפול בהזעת יתר ויכולות להציע למטופלים טיפולים חוזרים (תקופתיים) לאחר קבלת הזריקה הראשונה וההתרשמות מהתוצאות הטובות שהיא מניבה.

מי שחי בתל אביב מרגיש פעמים רבות שהוא מתמודד עם הזעה יותר מאחרים, פשוט כי כל כך חם בעיר הזו שטופת השמש והים. התחושה כמובן מועצמת במידה והאדם גם סובל מהזעת יתר, מה שיכול להוביל למצב באמת בלתי נסבל. לכן, חשוב לדעת שיש טיפול לתופעה וניתן להעלים אותה ולהתמודד איתה! ניתן לפנות למרפאות ולקליניקות ולשמוע על הטיפול ללא התחייבות. מרביתן מבטיחות תוצאות ועומדות בהתחייבות.