החלמה ותוצאות Body Tite

טיפול בודי טייט

רבות מדברים על נפלאות טיפול הבודי טייט, אך כמה זמן באמת אורכת תקופת ההחלמה ולאיזה תוצאות ניתן לצפות מהטיפול ותוך כמה זמן? להלן כל המידע.
מחפש מידע אודות החלמה ותוצאות Body Tite?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
החלמה מטיפול Body Tite
טיפולי אסתטיקה רפואית הם באופן כללי טיפולים קלים שאינם נחשבים לניתוחים פלסטיים. לפיכך גם ההחלמה מהם נחשבת לקלה יותר מאשר החלמה מניתוח פולשני. יחד עם זאת הליך באדי טייט עומד על הגבול שבין אסתטיקה רפואית לבין ניתוח פלסטי. הטיפול משלב בין טיפול המסת שומן לניתוח שאיבת שומן ויש בו רמה מסויימת של פולשנות ופגיעה ברקמות רכות.  

לפיכך, את תקופת ההחלמה מטיפול בודי טייט מחלקים לשניים. החלק הראשון, החלמה של הגוף, רקמות העור שנפגעו ואיחוי של החתך. החלק השני, התיצבות של אזור הטיפול ללא תופעות לוואי עד שניתן לחזות בתוצאות המלאות.   

ההחלמה לאחר טיפול Body Tite תלויה במספר האזורים בגוף בהם התבצע הטיפול. כאשר אזור הטיפול הוא אחד ומצומצם ההחלמה הגופנית מהירה ואנשים אשר אינם סובלים מכאב אף יכולים לחזור לעבודה מייד בסיום הטיפול. כאשר מדובר באזור גדול או בכמה אזורי טיפול בו זמנית ההחלמה הגופנית ממושכת יותר ויכולה לקחת עד שלושה ימים. עם זאת ההחלמה הגופנית לא צריכה למנוע חזרה לשגרה ובסיוע מחטב או גרב אלסטית (תלוי באזור הטיפול) ניתן לשוב לעבודה ולסידורים יומיומיים כבר לאחר כמה שנים.   

לבישת המחטב היא בכל אופן למשך זמן ארוך יחסית של שלושה שבועות בממוצע, לפי הוראת הרופא. וכן, את המחטב משאירים גם בזמן הרחצה.   

תוצאות טיפול בודי טייט 
תוצאות הטיפול יכולות להתגלות בשלמותן מייד עם סיומו או להופיע בהדרגה בשבועיים שלאחר הטיפול ועד שלושה חודשים אחריו. באופן כללי תוצאות הטיפול כוללות היעלמות של מצבורי השומן, מיצוק של העור באזור הטיפול וקבלת עור חלק ומתוח.  

למעשה השילוב של שתי שיטות הטיפול, המסת שומן ושאיבת שומן, מעניק תוצאות משולבות - גם חיטוב של הגוף וגם מיצוק ומתיחה של העור, תוך העלמת סימני מתיחה.   

השיפור בחיטוב הגוף הוא מתמשך, שכן הוצאת תאי השומן אינה מאפשרת להם להמשיך לאגור שומן גם אם המטופל אינו שומר על דיאטה. בניגוד לכך, התוצאות המתייחסות למראה העור הן לטווח מוגבל. לאחר הטיפול, חוזר העור לתהליך ההתבגרות שלו, הטיפול משקם זאת אך אינו מונע את המשך ההזדקנות הטבעית של הגוף.  

טיפים לזירוז ההחלמה מטיפול באדי טייט
כולם רוצים להוריד מעצמם את המחטב ולראות את הגוף כמו שהוא וכמה שיותר מהר. לפניכם מספר טיפים שיעזרו בזירוז ההחלמה מבלי לפגוע בגוף ובאיכות ההחלמה.  

1.עשו שיעורי בית לפני ההגעה לטיפול וקנו מחטב לפי הוראות הרופא אשר מתאים למידותכם. מחטב רפוי לא יעשה את העבודה ומחטב צמוד יגרום לכאבים מיותרים ולאי נעימות גופנית. בנוסף, אל תסירו את המחטב עד שהרופא מאשר זאת, כמה שפחות משחק עם המחטב רק יטיב עם גופכם.  

2.לעיתים למרות ניסיון ההתאמה המחטב עדיין לוחץ מידי ויש תחושת כאב שיכולה להופיע גם מספר ימים לאחר הטיפול. אל תתעצלו והחליפו את המחטב באחר, מתאים יותר.  

3.הקשיבו להמלצות הרופא בנוגע למקלחת ואמבטיות. יש הגורסים כי אמבטיה (לא חמה מידי) עוזרת לגוף להמשיך בניקוז הנוזלים ובסילוקם מהגוף לצורך החלמה מלאה.   

4.בכל שאלה או תחושה מוזרה פנו לרופא שלכם ללא היסוס, חלק מהתפקיד שלו זה להרגיע אתכם ולבדוק אתכם גם לאחר הטיפול. כאשר אתם רגועים, לגוף יש יותר אנרגיה להתמקד בהחלמתו.