הליך טיפול באדי טייט

טיפול Body Tite

טיפול Body Tight הוא טיפול אשר משלב בין שני טיפולים פופולאריים, טיפול המסת שומן וניתוח שאיבת שומן. הטיפול מיועד להסרת מצבורי שומן ממוקדים תוך שמירה על עור מתוח ומוצק. כיצד מתנהל טיפול בודי טייט, ואיך עובד השילוב?
מחפש מידע אודות הליך טיפול באדי טייט?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
פגישת הכנה לטיפול באדי טייט
ככל טיפול אסתטי אחר גם טיפול Body Tite מתחיל מפגישת ייעוץ במרפאה ולמול רופא המוסמך לבצע את הטיפול. מטרת הפגישה היא לבדוק מה ציפיות המטופל, באיזה אזורים ברצונו לבצע את טיפול בודי טייט והאם הוא עומד בקריטריונים ומתאים לטיפול Body Tite.  

יתכן וחלק מהמטופלים ישלחו בפגישה זו על ידי הרופא לביצוע בדיקות רפואיות על מנת לקבוע האם השומן העודף בגופם אינו כתוצאה ממחלה בריאותית כלשהי. במידה והכל תקין יקבע במהלך פגישת ההיכרות תאריך לפגישת הטיפול הראשונה ב-Body Tite.   

הליך טיפול Body Tite
Body Tite הוא טיפול אשר מבוסס על אנרגיה המופקת על תדרי רדיו (RF). במסגרת הטיפול מחוברות למטופל שתי אלקטרודות, האחת קטנה, אלקטרודה שמוחדרת לתוך הגוף ומטרתה להמיס את תאי השומן באזור המבוקש ולשאוב את פסולת התאים ההרוסים החוצה. השנייה בעלת שטח פנים רחב יותר, מופנית כלפי העור שמעל אזור הטיפול ומטרתה למצק אותו, למנוע סימני מתיחה ולעזור לו להיראות גמיש וצעיר. הרופא המטפל הוא זה שממקם את האלקטרודה הקטנה המוחדרת לעור, ואת האלקטרודה השניה, שהיא בעלת שטח פנים גדול יותר הוא מסיע על פני כל העור שמעל אזור הטיפול.   

אחד החידושים במכשיר הבודיטייט הוא שיש לרופא יכולת לשלוט בעוצמת התדרים והאנרגיה, כך שניתן להתאים את הטיפול באופן פרטני לכל מטופל, לפי רמת מצבורי השומן. בנוסף, האלקטרודה אשר שואבת את פסולת תאי השומן החוצה אף היא חידוש בתחום האסתטיקה הרפואית.  

התנהלות הטיפול מבוססת על מספר המקומות בהם מעוניין המטופל לטפל וכמובן כמות תאי השומן ועובי שכבת השומן. באם מדובר באזור טיפול אחד או בכמה אזורים מצומצמים, לרוב מספיקה הרדמה מקומית בלבד אשר מתפוגגת במהרה ואפילו מאפשרת לחזור לשגרה עוד באותו היום. במידה והטיפול מתקיים באזור נרחב או בכמה אזורים גדולים, יש אפשרות להשתמש בהרדמה כללית, אשר גוררת אחריה התאוששות ארוכה יותר.  

בזמן התהליך לא אמור המטופל לחוש כאב, אולם במידה והוא חש חום או אי נוחות עליו לדווח לרופא. ההליך עצמו נמשך כשעה עד שעה וחצי, כתלות באזור או אזורי הטיפול. עם סיום הטיפול ולאחר שהאלקטרודות הוסרו מהמטופל אחות מוסמכת תעסה את האזור על מנת לסייע לגוף לסלק את יתרת תאי השומן ההרוסים מהגוף, דרך החתך.  

לאחר מכן מניחים פד קטן או פלסטר על החתך על מנת שלא יזדהם ויתאחה מעצמו. לרוב, אין צורך בתפרים וניתן לשחרר את המטופל כאשר הוא חבוש בתחבושת אלסטית בלבד. בנוסף, המטופלים מקבלים מרשם לאנטיביוטיקה על מנת לשמור על הגוף וכן אפשרות לקחת משככי כאבים במידת הצורך.  

לסיום, לאחר שבועיים או שלושה מיום הטיפול יש להגיע לביקור ביקורת במרפאה.  

התאוששות והחלמה מהטיפול
טיפול באדי טייט נחשב טיפול קל ופשוט וההחלמה ממנו מהירה ואינה דורשת יום חופש רשמי. עם זאת מרבית המטופלים מעדיפים לחזור לביתם לאחר הטיפול לצורך מנוחה. במקרה של טיפות תחת הרדמה מלאה, כמובן שיש צורך בזמן התאוששות.