טיפול הסרת שיער הוא אחד מהטיפולים המבוקשים ביותר, אם לא הראשון שבהם. טיפול הסרת שיער נחשב לטיפול עממי שכל אחת ואחד יכולים להרשות לעצמם לעבור, ורבים אכן מנצלים את מחירו הנמוך ואת מגוון השיטות הקיימות ונהנים מגוף נטול שיערות.

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם אמריקן לייזר!

סניפי אמריקן לייזר בפריסה ארצית : טבריה,קריון, חיפה, רעננה, נתניה, פתח תקוה, קרית אונו, תל אביב, חולון, ראשון לציון, רחובות, ירושלים, אשדוד, באר שבע.

על המטופל להיות מעל גיל 18.

לא בהריון/מניקה.

שיער לא ג'ינג'י/בלונדיני.

הסרת שיער

טיפולי הסרת שיער הם טיפולים מבוקשים ונפוצים שכיום כמעט כל מכון, קליניקה וקוסמטיקאית מציעים, תוך שימוש בשיטה זו או אחרת. הטיפול התפתח מאד בשנים האחרונות מה שהפך אותו לנגיש הרבה יותר לכלל האוכלוסיה מבחינת מחיר, היצע והתאמה.


מדובר באחד מהטיפולים האסתטיים הנפוצים והמבוקשים שכן הוא נותן מענה על אחת מהבעיות האסתטיות המטרידות ביותר ממנה סובלת כלל האוכלוסיה - שיער עודף שגדל על הגוף במקום על הראש. כיום, בעולם המערבי כמעט כל הנשים פועלות למען הסרת שיער מגופן במגוון רחב של דרכים, החל משעווה וגילוח וכלה בהוצאות השיערות בפינצטה אחת אחת. טיפולי הסרת שיער מאפשרים לזנוח את השיטות הישנות ולהתקדם לטיפולים מקיפים יותר המשפיעים על צמיחת השיער לאורך זמן רב יותר.

כבר שנים שאידיאל היופי מושתת בחלקו על גוף חלק ללא אזכור של שיער על הרגליים, בית השחי, ידיים, בטן, פנים ומפשעה. טיפול הסרת שיער נותן מענה לכל אלו, תוך זמן קצר יחסית, במחיר משתלם ולטווח ארוך ביותר.

הסרת שיער בלייזר
שיטת הסרת שיער בלייזר היא שיטת הסרת השיער המומלצת להסרת שיער עודף. השיטה משתלמת מבחינת זמן, כסף ונוחות.
קרא עוד
הסרת שיער לגברים
כן, גם גברים עוברים טיפולי הסרת שיער וזה ממש לא הופך אותם לפחות גברים, נהפוך הוא, הם יותר גבריים.
קרא עוד
הסרת שיער מהפנים
היום לאחר פיתוח מספר שיטות להסרת שיער לצמיתות כבר לא חייבים לבחור בדרך הקשה ואפשר להסיר שיער לצמיתות גם מהפנים.
קרא עוד