הסרת שיער בחיפה

רוצה להיפטר מהשיער העודף? זה הזמן לטיפול הסרת שיער

נכון, בחורף קר בצפון וכולם מתכסים בשכבות של בגדים ועליהו עוד לובשים מעיל, ונכון, כשבתל אביב כבר רואים אנשים בחולצות קצרות בחיפה ובצפון עדיין קריר בערב וההליכה לים עוד נראת רחוקה. אבל בסוף זה קורה וגם הקיץ הישראלי החם והמזיע מגיע לחיפה וחופי הים שלה מתמלאים עד אפס מקום. בשלב הזה גם בחיפה יותר נעים להיות אחרי טיפול הסרת שיער ולא להתחיל להתעסק עם הסרת שיער עודף לפני כל יציאה מהבית.
מחפש מידע אודות הסרת שיער בחיפה?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

הסרת שיער
עכשיו זה הזמן להסיר את השיער לצמיתות! די לגילוח, לשעווה, למכונה - הם כבר גזלו מכן מספיק זמן ואת הספונטניות. לאחר טיפול הסרת שיער תוכלו ללכת לים, לבריכה או סתם עם גופיה בלי לחשוב פעמיים ובלי להכין את עצמכן מראש. טיפול הסרת שיער הוא שחרור אמיתי.

טיפולי הסרת שיער בלייזר והסרת שיער באינפרא אדום מיועדים הן לנשים והן לגברים, כאשר האזורים השכיחים ביותר לטיפול הם בית השחי, המפשעה, הרגליים, אזור הפנים והבטן אצל נשים, והכתפיים והגב אצל גברים.

מגוון השיטות המתרחב להסרת שיער מבטיח שכל מטופל ימצא את השיטה המתאימה והטובה לו ביותר וזו שאכן תביא לחיסול השיער העודף מגופו. על המתעניינים בטיפול לדעת שחשוב לבדוק מראש האם השיטה המוצעת לכם על ידי קליניקה או מכון מסויים אכן מתאימה לגוון העור והשיערה שלכם ואפילו לעשות טסט קטן ולבחון האם עוצמת הטיפול אינה כואבת מידי. נמצא שיש שיטות שאינן מתאימות לבעלי עור כהה וצבע שיער כהה ועבורם יהיה זה בזבוז זמן לעבור את הטיפולים. במכונים מקצועיים והגונים יסבירו ויבדקו את ההתאמה של המתעניין לשיטה מבלי שזה יצטרך לדרוש זאת.  

הסרת שיער בחיפה
בחיפה התמקמו כמה ממכוני הסרת השיער הגדולים בארץ ולצידם גם קליניקות קטנות יותר וקוסמטיקאיות פרטיות המציעות טיפול הסרת שיער לטווח ארוך. נותני השירות הגיעו לאחר ההצלחה המסחררת של הטיפולים בתל אביב ולאחר שהמחירים שירדו עקב התחרות בשוק אפשרו כמעט לכל אחד לצרוך את הטיפול ולהינות מתוצאותיו.

בנוסף, המכונים שרצו לשווק את הטיפול ולהנגיש אותו לאוכלוסיה גדולה ככל האפשר, ובעיקר צעירה, בחרו בחיפה כעיר מחוז צפונית ותוססת שמרכזת אליה צעירים רבים שיכולים להתעניין בטיפול, וחוף ים שמצדיק את ההשקעה.

יכול להיות שזו העובדה שחיפה היא עיר חוף משגעת שחופיה מלאים בצעירים בכל ימות הקיץ ויכול להיות שפשוט האוכלוסיה הצפונית כבר חיכתה בקוצר רוח להגעתו של הטיפול הנכסף ולהפיכתו לנגיש, בכל אופן כיום מקומות רבים בחיפה מציעים טיפול הסרת שיער בלייזר, הסרת שיער באינפרא אדום וטיפולי הסרת שיער נוספים וחלק נכבד מהאוכלוסיה כבר עובר טיפולים אלו ונהנה מהתוצאות.

המכונים והקליניקות הרבים המציעים את הטיפול מביאים לתחרות בריאה בענף והמרוויחים הגדולים הם הלקוחות שיכולים להשוות בין השיטות והמחירים.