הסרת שיער לצמיתות

להסיר את השיער העודף אחת ולתמיד!

כבר שנים שנשים מנסות בכל דרך להסיר את השיער העודף מגופן. גוף חלק ונקי משערות נחשב ליפה ואסתטי ורבים מוצאים אותו מושך הרבה יותר מהמראה ה"טבעי". המלחמה נגד שיער הגוף נחשבה בעבר למלחמה אבודה, לא משנה כמה התאמצו והסירו את השיער ובאילו שיטות השתמשו- הוא תמיד חזר. היום, השוני הגדול ולמעשה המהפכה בתחום הסרת השיער מתמקדת בכך שהסרת שיער עודף יכולה להיות לצמיתות (או כמעט לצמיתות).
מחפש מידע אודות הסרת שיער לצמיתות?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
שיטות הסרת שיער בעבר
בעבר הלא כל כך רחוק היו מגוון רחב של שיטות הסרת שיער עודף שעשו שימוש בשעווה, פינצטה, מכונות תלישה, חוט או גילוח. שיטות אלו כולן הסירו רק את החלק העליון של השיערה ללא פגיעה והרס של זקיק השיערה ובכך איפשרו לשורש להמשיך ולצמוח, או שהסירו את השורש אך לא הרסו את סביבתו מה שאפשר לשורש שיערה חדש לצמוח לאחר תקופה.  

השיטות הישנות, שבחלקן משתמשים עד היום, נחשבות למתישות - או שיש להסיר שיער בכל יומיים על מנת שהגוף יהיה חלק (לדוגמה בעת גילוח) או שההסרה תהיה כואבת ולא ממש נעימה (כמו בשיטת הסרת שיער בשעווה). לכן, אולי, ברגע שפותחה הטכנולוגיה שמאפשרת להסיר שיער בלייזר או אינפרא אדום IPL היו רבות שקפצו על המציאה.  

שיטות הסרת שיער כיום - הסרת שיער לצמיתות 
כיום השיטות הפופולאריות להסרת שיער לצמיתות, או לכל הפחות לטווח זמן ארוך, הן הסרת שיער באינפרא אדום, הסרת שיער בלייזר או הסרת שיער באפילציה.  

שיטות אלו מגלמות בתוכן שני יתרונות משמעותיים - האחד, הסרת השיער לטווח ארוך, מכל אזור בגוף. השני, הסרת שיער כמעט נטולת כאבים שמתבצעת תוך מספר טיפולים מוגדר (ולא כל יומיים). במגוון השיטות העושות שימוש באנרגיית אור (הסרת שיער בלייזר והסרת שיער באינפרא אדום ועוד) מדובר על הסרת שיער משטחים גדולים או קטנים, כאשר הפופולאריים ביותר הם בית השחי, המפשעה והרגליים (ועבור גברים האזורים המבוקשים הם הכתפיים, הגב והחזה). שיטות הסרת שיער לטווח ארוך מבטיחות הצלחה של למעלה מ-80% בממוצע, כאשר כל טיפול נוסף, לאחר סיום הטיפולים המוגדרים יהיה טיפול משמר שיביא להעלאת אחוזי ההצלחה.

נשים רבות היום מחפשות אחר פתרון לטווח זמן ארוך ומעדיפות להשקיע את הזמן ואת הכסף בטיפולים אלו במקום בקנייה חוזרת של סכיני גילוח או שעווה.

באיזו שיטה לבחור?
על מנת לבחור בשיטה הטובה ביותר עבורכן להסרת שיער יש להתעניין ולבחון איזו שיטה מתאימה לסוג העור שלכן, מה השיטה שמתאימה לכן מבחינה כספית וכן איזו שיטה נשמעת לכן יותר ואיזה מכון ניתן למצוא באזור מגורכן.

קיים מידע רב על כל אחר מהשיטות להסרת שיער ומחקרים רבים פורסמו בתחום. כללי האצבע העיקריים הם:
1. גוון העור וגוון השיער - במידה וגוון העור שלך כהה או שאין הרבה הבדל בין גוון העור שלך לבין גוון השיער סביר כי טיפול הסרת שיער בלייזר לא יתאים לך. מוטב לפנות לטיפול IPL (הסרת שיער באינפרא אדום).
2. אזור הטיפול - רק במידה ואתם חושבים על טיפול ממוקד ביותר פנו להסרת שיער באפילציה. בשיטה זו מסירים שיערה שיערה ולכן היא איטית ולא מתאימה לאזורי טיפול גדולים.