הסרת שיער מהפנים

יש לך שיער על הפנים? בואי להסיר אותו!

נשים רבות סובלות משיער עודף באזור הפנים ממנו היו שמחות להיפטר. שיער עודף על עור הפנים נחשב מאז ומעולם ללא נשי ובלתי מושך. בעבר, הסרת שיער מהפנים נעשתה על ידי מריטה של השיער באמצעות חוט או על ידי שעווה, אך כיום, כאשר קיימות מספר שיטות חדישות להסרת שיער מהפנים לצמיתות גדלו מספר האפשרויות הקיימות להסרת שיער בעבור נשים. להלן כל המידע על הסרת שיער מהפנים.
מחפש מידע אודות הסרת שיער מהפנים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
שיער עודף באזור הפנים
מרבית הנשים שסובלות משיעור יתר בפנים מסירות את השיער העודף מאזור הסנטר, השפה העליונה ואזור פאות הלחיים במגוון שיטות שונות ואינן משלימות עם הימצאותו. עד היום השיטות המקובלת ביותר לעשות כן היו הסרת שיער בשעווה- שיטה כואבת ולא נעימה שאינה מסירה את השיער לצמיתות, והסרת שיער בחוט שגם היא שיטת הסרת שיער זמנית.

שיטות טיפול הסרת שיער מהפנים
היום, לאחר התפתחותן של מספר שיטות להסרת שיער לצמיתות כאפילציה (מחט חשמלית) והסרת שיער בלייזר כבר לא חייבים לבחור בדרך הקשה והכואבת ואפשר להסיר שיער עודף לצמיתות גם מעור הפנים. נכון, טיפול לייזר או אפילציה על עור הפנים יכול להרתיע והחשש מדה-פיגמנטציה או פגיעה אחרת בעור אינו סתמי, אך בשימוש נכון של המכשירים, תוך מתן תשומת לב מלאה של המטפל לתגובות עור הפנים של המטופל זה לא אמור לקרות.

טיפול באפיליציה
שיטת הסרת שיער באפילציה עוברת על כל שיערה בנפרד והורסת את השורש השיערה. שיטת האפילציה היא השיטה המקובלת ביותר להסרת שיער מעור הפנים. העובדה שהשיטה יסודית ואינה כוללת את הצורך בגילוח השיער טרם הטיפול הופכת אותה למקובלת ביותר. אפילציה (מחט חשמלית) אינה יעילה בטיפול הסרת שיער באזורים נרחבים אך עבור עור הפנים היא מושלמת.

הסרת שיער בלייזר
הסרת שיער בלייזר לצורך הסרת שיער מהפנים היא שיטה חדשה יותר שרק בשנים האחרונות נעשה בה שימוש. אנו יכולים להגיד כי מחקרים שנעשו על השיטה מצאו אותה יעילה להסרת שיער מהפנים וגם מטופלים מספרים כי השיטה עזרה להם ונמצאה יעילה בהסרת השיער העודף מהפנים. לעיתים ממליצים לעשות שימוש הן בהסרת שיער בלייזר והן בתכשירים נוספים כקרמים להסרת שיער מהפנים לצורך קבלת תוצאות אופטימאליות.

מה שצריך לקחת בחשבון כאשר מתחילים בטיפול הסרת שיער לצמיתות הוא שאין להוריד שיער בין הטיפולים, משמע, גם אם גדל שיער על הפנים והטיפול הבא רק עוד שבועיים צריך להתאפק עד הטיפול הבא כדי להוריד אותו. לדעתנו ההקרבה הקטנה הזו שווה את זה. המלצה נוספת היא להתחיל את הטיפול עם תחילת החורף, כך יהיה יותר קל לשמור על עור הפנים מפני חשיפה מוגברת לשמש.

לא צריך לסבול משיער על הפנים
יש לך שיער עודף על הפנים? אין צורך לדחות יותר את הטיפול בו, עכשיו כשניתן להסיר אותו אין סיבה שישאר. פנייה לקלינקה המבצעת הסרת שיער ושאלה ממוקדת על הסרת שיער מהפנים תעניק לך את המידע על הטיפול. חשוב לברר באיזו שיטה משתמשם וכן לתאר למטפל את סוג העור שלך, או יותר טוב - ללכת אליו שיוכל לבחון בעצמו את סוג העור ולהתאים את הטיפול האופטימאלי.