הסרת שיער בשיטת MP4

טיפול הסרת שיער

השוק מוצף בשיטות שונות להסרת שיער עודף לטווח ארוך. אחת מהשיטות החדשות בתחום היא הסרת שיער בשיטת MP4. שיטה זו מאפשרת גמישות רבה והתאמה למגוון רחב של אוכלוסיות בעלות גוון שיער בהיר ועור כהה, הנחשבים לנתונים המקשים על הסרת שיער.
מחפש מידע אודות הסרת שיער בשיטת MP4?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הסרת שיער בשיטת MP4
השיטה החדשה מושתתת על טכנולוגיה המכונה DPC. טכנולוגיה זו מאפשרת לטכנאי שמפעיל את המכשיר בקרה מלאה על כמות ההבזקים או פעימות האור שנשלחות לכיוון אזור הטיפול וכן לשלוט בעוצמת ההבזקים. בנוסף, ישנה מערכת קירור המותקנת על המכשיר ובעזרתה יכול הטכנאי להקל על המטופל במידה והוא רואה בכך צורך.

המטרה המרכזית של כל החידוש במכשיר היא כמובן להרוס את שורש השערה ובכך להפסיק את צמיחת השיערה, אך זאת מבלי ליצור חימום מאסיבי של סביבת העור, שיכול לגרום לכוויות, צריבה ותחושת אי נוחות. כמו כן השליטה שיש לטכנאי על המכשיר מאפשרת לו להתאים את אופי הטיפול ללקוח העומד מולו, תוך התחשבות בגוון עורו, צבע השיער, צפיפות השיער, שטח הפנים של אזור הטיפול ועוד. 

כאמור, החידוש והייחודיות של של הסרת שיער MP4 מצויים באופן בו בנוי המכשיר והאפשרויות הגמישות של השימוש שהוא מקנה. בפועל, מכשיר MP4 מסייע בהסרת שיער על ידי הבזקי אנרגיית אור שהוא שולח לכיוון אזור הטיפול, כאשר אנרגיית האור נספגת בזקיק השיערה והורסת אותו. הטכנולוגיה החדישה מאפשרת שילוב של 3 עוצמות שונות של ההבזקים, מה שפותח את אפשרות הטיפול לאוכלוסיה רחבה. בנוסף, כפי שנאמר למכשיר מוצמדת מערכת קירור שמקלה מאד על החום שנאגר בעור הגוף וכן מקילה על כל מי שסף הכאב שלו נמוך. המערכת הקירור מאפשרת לדלג על שלב מריחת הג'לים והחומרים המאלחשים. 

התאמה להליך הסרת שיער בשיטת MP4
באופן עקרוני טכנאי או קוסמטיקאית שמוסמכים להשתמש במכשיר ומכירים את כל הפונקציות שלו יכולים לשלוט עליו באופן כמעט מלא ולהתאים אותו לכל לקוח, ללא תלות במאפיינים השונים של גוון עורו, גוון שיערו, אופי השיער, צפיפות, רגישות של העור וכדומה. יחד עם זאת מומלץ להתייעץ עם המטפל טרם תחילת הטיפול באשר ליעילותו ולעשות טסט קטן על אזור ספציפי בעור על מנת לוודא שאין רגישות של העור ואין כאבים מיותרים. 

משך טיפול הסרת שיער MP4 ומגבלות
על מנת לקבל תוצאות אופטימליות יש צורך בסדרה של מפגשי טיפול, סדרה שאורכת בין 4 ל-14 מפגשים. מספר המפגשים המומלץ תלוי כמובן באזור הטיפול, שטח הפנים שלו, צפיפות השיער באזור וכן באופי השיער. כמו כן הטיפול יעיל במיוחד כאשר השיערות נמצאות בשלב הצמיחה וכיוון שלא כל השיערות נמצאות יחד בשלב זה יש לחזור עליו לפחות 4 פעמים בשביל 'לתפוס' את כל השיערות ולהשמידן.

בניגוד לטיפולים אחרים להסרת שיער בהם יש להימנע מחשיפה לשמש לפני ואחרי הטיפול (דוגמת הסרת שיער בלייזר והסרת שיער באינפרא אדום), שיטת MP4 מאפשרת להגיע לטיפול עם עור שזוף וכן אין מניעה מחשיפה לשמש, אבל כזו מבוקרת. כוויות שמש או צריבה לא יעשו טוב לעור שלכם ולא יאפשרו את קיומו של הטיפול אך חשיפה מתונה אפשרית. 

אחוזי הסרת השיער בשיטת MP4 עומדים על 80 אחוז מכמות השיערות וככל שמגיעים ליותר טיפולים ולטיפולים מחזקים או משמרים האחוזים כמובן עולים.