הסרת שיער בשיטת SHR

מידע על טיפול הסרת שיער בשיטת SHR

שיטת SHR להסרת שיער עודף היא שיטה חדשה וייחודית שכולם מדברים עליה ולא סתם- שיטת הסרת שיער SHR מאפשרת לאוכלוסיה גדולה שעד כה לא נהנתה מהאפשרות של הסרת שיער לטווח ארוך להינות גם היא מהטיפולים ומהתוצאות, וכל זאת ללא כאב.
מחפש מידע אודות הסרת שיער בשיטת SHR?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הסרת שיער בשיטת SHR
השיטה החדשה, הסרת שיער ב-SHR, היא שיטה המבוססת על אנרגיית אור (כמו גם שיטות הסרת שיער באינפרא אדוםהסרת שיער בלייזר / הסרת שיער IPL) ובמהלכה שולחים לכיוון העור הבזקי אור מהירים, הנשלחים ברצף ובעוצמה נמוכה. הטיפול הייחודי מאפשר למטופלים בעלי גוון עור כהה להנות ממנו גם הם ולמעשה הוא מתאים לכולם, מלבד לבעלי שיער בצבע לבן. ההבזקים (פולסים) המהירים והחום הנמוך בהם עושים שימוש מביאים לידי כך שהטיפול נטול כאב כמעט לחלוטין ובכל אופן גם אם יש תחושה קלה של כאב או חוסר נוחות היא אינה דורשת קירור או אלחוש של המקום.

איזורי טיפול
הטיפול בשיטה מאפשר הסרת שיער מכל אזור בגוף, ללא חשש מכוויות או חימום יתר שיפגע ברקמות. השיטה מתאימה הן לאזורים בעלי שטח פנים רחב והן לאזורים קטנים ולפי מחקרים ניתן להגיע לתוצאות של 80% הפחתה בכמות השיער שבשלב הצמיחה באזור הטיפול, בתוך מפגש אחד (כאשר מפגשים חוזרים כמובן יעלו את אחוזי ההצלחה).

התאמה לטיפול הסרת שיער בשיטת SHR
את הטיפול יכולים לעבור כל מי שאינו בעל שיער לבן או שהינו לבקן. הייחוד במכשיר הוא שניתן להתאים אותו לכל צבע עור, סוג שיער ואזור טיפול ולכן הוא מותאם אישית לכל לקוח.

בפועל מדובר בידיות שונות שמשמשות את המטפל ומתאימות לכל פרופיל. על מנת לבחור איזו מהידיות היא הטובה ביותר עבור הלקוח (Combo, Style, Quick או NM810) יש לאבחן אותו לפני תחילת הטיפול ולקבוע את המטרת הטיפול ושטח הטיפול. לאחר האבחון מתאים הטכנאי את הידית האופטימלית עבור הלקוח, ניתנת הערכה של מספר הפגישות הרצוי ומתחילים.

הליך הסרת שיער SHR
טיפול הסרת שיער מתחיל בגילוח אזור הטיפול, שכן במידה ויהיו שיערות על העור הן עלולות להתחמם ולהישרף מהחום ובכך ליצור כוויות על העור. כאשר העור נטול שיערות החלק היחיד שקולט את האנרגייה הוא שורש השיערה והוא זה שנהרס. 

לאחר הגילוח המטפל מעביר את המכשיר על פני העור באזור הנבחר ותוך כדי שולח המכשיר את הבזקי האור המהירים שלו, אשר מגיעים לשורשי השיערה. ההבזקים מחממים את שורשי השיערה שקולטים אותם ולבסוף הם נהרסים ולא משתקמים. המכשיר עצמו לא עוצר מעל מקום אחד לאורך זמן, אלא ממשיך בתנועה במהלך כל הטיפול, מה שמביא להפחתה בסיכון לכוויות, צריבה או כאב.

משך הטיפול
בניגוד לטיפולים אחרים בהם בד"כ אין קביעה מדוייקת של מספר טיפולים ולעיתים יש לחזור לטיפולים מחזקים פעם בשנה בשיטת הסרת שיער SHR מספר הטיפולים מוגדר וברור - 6 טיפולים הם המינימום להשגת תוצאות ו-14 הם המקסימום.

בין כל טיפול וטיפול יש לחכות כחודש עד 3 חודשים (על מנת שהשיער יכנס למחזור צמיחה) והטיפול עצמו אורך בין כמה דקות לשעה, כתלות בשטח הטיפול. המטפלים מדגישים כי בין הטיפולים אין להסיר את השיער בשיטה אחרת מלבד גילוח (אפילו לא שעווה), על מנת שלא לפגוע ביעילותו.