הצמדת אוזניים בחיפה

הצמדת אוזניים

כאשר אנו נולדים רבים מאברי גופינו עדיין לא פרופורציונאלים אחד לשני. העיניים גדולות, הראש גדול והאוזניים לא פעם בולטות יחסית לפנים. עם הזמן והשנים גדל הילד ואברי גופו גדלים עימו עד לאיזון פרופורציונאלי בינהם. בשלב זה ניתן להבחין במי שיש לו איברים בולטים או גדולים במיוחד שכבר לא ישתנו - למשל כמו האוזניים. אוזניים בולטות מפריעות לילדים רבים ויוצרות להם את הכינוי "פייפר".
מחפש מידע אודות הצמדת אוזניים בחיפה?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

ניתוח הצמדת אוזניים
אוזניים בולטות, או אוזני פייפר הן בעיה אסתטית נפוצה יחסית שמתחילים להתייחס אליה בעיקר בגילאים בהם הילדים הולכים לבית ספר. ההתייחסות לאוזניים מתחילה פעמים רבות בעקבות הצקות של ילדים וקריאות כמו "דמבו" וכדומה. את האוזניים קשה להסתיר ולהחביא ועם הזמן יש נערים המעוניינים לשנות את מבנה האוזניים והבולטות שלהן ולהצמידן קצת יותר לראש.

ניתוח הצמדת אוזניים הוא המענה לבעיה זו, שחשוב לציין כי היא אסתטית בלבד ואינה מערבת כל בעיה רפואית. את הניתוח, שנמנה כחלק מעולם ניתוחים פלסטיים ניתן לעבור כבר בגיל 6, אך מרבית הפונים עושים זאת בגילאים מאוחרים יותר, בהיותם בני נוער.

הצלקות מניתוח הצמדת אוזניים אינן נראות, בשיטה אחת הן מוסתרות מאחורי האוזן, במקום החיבור עם הראש ובשנייה בתוך האוזן, בין הקפלים הטבעיים של האוזן.

הצמדת אוזניים בחיפה
ניתוח הצמדת אוזניים בחיפה, ובכלל, נחשב לניתוח קל ופשוט יחסית שיש לו כמה שיטות וטכניקות ניתוחיות. כל מנתח פלסטי יוכל להסביר על השיטה בה בתמחה והמועדפת עליו. באופן כללי מטרת הניתוח היא להצמיד את האפרכסת לראש בזוית קטנה יותר מזו הקיימת.

מי שמעוניין בניתוח הצמדת אוזניים בחיפה יכול ליצור קשר עם הקליניקות דרך האתר.

צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ להצמדת אוזניים בחיפה
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.