הצמדת אוזניים בירושלים

הצמדת אוזניים

אחד מהניתוחים הפלסטיים החשובים ביותר שיש הוא ניתוח ניתוח הצמדת אוזניים. מדוע ניתוח זה כה חשוב? התשובה נעוצה בפלח האוכלוסיה שמבקש לעבור אותו. ניתוח הצמדת אוזניים הוא ניתוח אליו פונים בדרך כלל צעירים ואפילו בני נוער המבקשים להצמיד את האוזניים הבולטות. הבקשה אינה באה על רקע רפואי, אלא, על רקע העובדה שאוזניים בולטות יכולות להוות מקור ללעג ולהקשות על אותם נערים ונערות.
מחפש מידע אודות הצמדת אוזניים בירושלים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

הצמדת אוזניים
לפיכך, ניתוח הצמדת אוזניים הוא אחד מהניתוחים הפלסטיים החשובים שיש בתחום הפלסטיקה. הניתוח מאפשר לבני נוער וצעירים, משני המינים, לחוש טוב יותר בקשר לגופם ולמראה פניהם ולא להתמודד בכל יום מחדש עם הסביבה הלועגת.

ניתוח הצמדת אוזניים ניתן לעבור כבר בגיל 6, אך מרבית המטופלים הפונים לניתוח הינם בוגרים יותר ונמצאים בשלב בו ברור שמבנה האוזן והפרופורציות לא ישתנו. בנוסף, עד גיל 18 חשוב לדעת כי יש צורך בהסכמת הורים על מנת לעבור את הניתוח.

במסגרת ניתוח הצמדת אוזניים, אשר נחשב לניתוח פלסטי קל באופן יחסי, מסיר המנתח הפלסטי חלק מהעור ששייך לאפרכסת ומצמיד אותה, בזוית חדה יותר, לקרקפת. את הצלקת מחביא המנתח הפלסטי או מאחורי האוזן, או בתוך האוזן בין הקפלים הטבעיים. התוצאה שמתקבלת היא אוזניים שאינן נראות בולטות ומעבר לכך, פעמים רבות הן אפילו נראות קטנות יותר.

אגב, חשוב לציין כי במהלך ניתוח הצמדת אוזניים לא נשקפת כל סכנה רפואית לשמיעת המטופל או לשיווי המשקל שלו. 

הצמדת אוזניים בירושלים
מי שמעוניין לעבור ניתוח הצמדת אוזניים בירושלים יכול לעשות זאת באחת מהקליניקות המציעות את הטיפול. ניתן לפנות לקליניקות אלו באמצעות טופס הפניה באתר.