הצמדת אוזניים במרכז

ניתוח הצמדת אוזניים בקליניקות במרכז

ניתוח הצמדת אוזניים הוא מסוג הניתוחים שלא שומעים עליהם הרבה בחדשות, אולי כי אין בו מידע עסיסי שידובר עליו. עם זאת, ניתוח הצמדת אוזניים הוא אחד מאותם ניתוחים פלסטיים שנערים ונערות רבים מעוניינים בהם על מנת להרגיש טוב יותר עם מראה פניהם ועם עצמם. אוזניים בולטות יכולות להוות מכשול בתחושת ביטחון והערכה עצמית וביצירת דימוי גוף תקין. במקרים רבים הן הופכות ללעג הסביבה והצמדתן בעת ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים היא הפתרון למצב.
מחפש מידע אודות הצמדת אוזניים במרכז?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מהו ניתוח הצמדת אוזניים?
"אוזני פייפר" או "אוזני דמבו" בשפת העם, והמינוח המקצועי יותר- אוזניים בולטות - אינן תמיד קלות להתמודדות. מי שנולד איתן מכיר את התחושה הקשה כאשר מקניטים אותו, ואין לו כל אפשרות להסתיר את האוזניים. ילדים ובני נוער רבים הסובלים מהבעיה, מבקשים לא פעם לעבור ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים, שבאופן חריג אכן מבוצע גם בילדים צעירים ונוער, אחרי הסכמת הורים. 

במסגרת הניתוח מסיר המנתח הפלסטי חלק מהעור בחלקה האחורי של האפרכסת ועל ידי כך מעצב מחדש את הסחוס, כך שיהיה צמוד יותר לקרקפת ויבלוט פחות. את הצלקת מהניתוח לא רואים, היא מוסתרת מאחורי האוזן או, עם מדובר בשיטת ניתוח אחרת, היא ממוקמת בחלק הפנימי של האוזן בין הקפלים הטבעיים.

ניתוח הצמדת אוזניים הוא ניתוח אסתטי ולרוב אין כל ליקוי רפואי שמצריך את הניתוח או יכול להיגרם בעקבות הניתוח. ילדים ונערים שעוברים את הניתוח מדווחים על החלמה מהירה ותוצאות יפות ונטולות צלקות הנראות לעין. בנוסף, בעקבות הניתוח עולה הביטחון העצמי של אותם מטופלים והם מרגישים יותר נעים ונוח עם מראה פניהם ומראה אוזניהם.

ניתוח הצמדת אוזניים במרכז
מרכזים רפואיים וקליניקות במרכז הארץ מציעים את ניתוח הצמדת אוזניים המבוקש, שמבוצע על ידי מנתחים פלסטיים מעולים ובעלי ניסיון רב בתחום. במרכז הארץ ניתן למצוא מספר רב של מנתחים פלסטיים בכירים המציעים את הניתוח ויש אפשרות להשוות בניהם ולהגיע לפגישות ייעוץ.

כיוון שהניתוח מיועד בעיקר לילדים ולבני נוער את עיקר הבירורים מבצעים ההורים. חשוב לזכור כי אחד האלמנטים החשובים לבירור הוא הגישה של המנתח למטופל, בעיקר אם הוא ילד, וכיצד הוא יסביר לו על הניתוח ויעניק לו תחושת ביטחון.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ להצמדת אוזניים במרכז
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
ד"ר ערן חדד
ד"ר ערן חדד
מיקום בארץ: הברזל 21, רמת החייל, תל אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.