הצמדת אוזניים בצפון

יש לך אוזניים בולטות? מחפש ניתוח הצמדת אוזניים קרוב לבית בצפון?

ניתוח הצמדת אוזניים הוא ניתוח שיכול לשנות את החיים ואת התחושה הפנימית של אנשים וילדים רבים. הניתוח פותח על מנת לענות על בעיה אסתטית של אוזניים בולטות, שלא פעם מתפתחת גם לבעיה חברתית בה בעל האוזניים הבולטות סובל מהצקות ושמות גנאי בשל מראה אוזניו והבולטות שלהן.
מחפש מידע אודות הצמדת אוזניים בצפון?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוח הצמדת אוזניים
ניתוח מתיחת אוזניים הוא ניתוח פלסטי ייחודי שמותר לביצוע בילדים החל מגיל שש, אך עם זאת, לרוב מקפידים לבצעו בילדים ובני נוער מבוגרים יותר שמגובשים עם החלטתם לעבור את הניתוח ומבינים את ההשלכות שלה.

בפועל ניתוח הצמדת אוזניים כשמו כן הוא, ניתוח במהלכו המנתח הפלסטי מסיר חתיכת עור קטנה מהאפרכסת ולאחר מכן מעצב מחדש את הסחוס כך שיהיה צמוד יותר לקרקפת ולא יבלוט החוצה. מדובר בניתוח פלסטי פשוט יחסית שההחלמה ממנו מהירה והצלקת כמעט בלתי נראת ומוסתרת מאחורי האוזן או בפנים האוזן בין הקפלים הטבעיים.

הצמדת אוזניים אינו נעשה באמתלה רפואית אלא באמתלה אסתטית. מטופלים שעוברים את הניתוח לרוב עושים זאת לאחר שחוו על בשרם הצקות בגין האוזניים הבולטות שלהם (אוזני דמבו / אוזני פייפר) ומעוניינים שהדבר יפסק. 

הצמדת אוזניים בצפון
תושבי הצפון שמעוניינים לעבור את הניתוח יכולים לעשות כן באחת ממגוון הקליניקות והמרכזים הרפואיים שנפתחו בצפון הארץ, בעיקר בערים הגדולות. הקליניקות מופעלות על ידי מנתחים פלסטיים בכירים שבחרו להתרחב ולהציע שירותים גם באזור הצפון ובכך גם להנגיש את הניתוחים הפלסטיים לתושבים וגם להגדיל את קהל הלקוחות.

מומלץ לקבוע פגישת ייעוץ, חינם וללא התחייבות, בקליניקה, על מנת לשמוע עוד על הניתוח, לשאול את כל השאלות, לתאם ציפיות ולבחון את שלל האלמנטים החשובים בהחלטה שכזו. דוגמת, ניסיון המנתח, אבזור הקליניקה, צוות חדר הניתוח, זמינות הטיפול והמחיר המבוקש, ולא פחות חשוב - הגישה של המנתח הפלסטי לילד מטופל וכיצד הוא מסביר לו על הניתוח ומקנה לו תחושת ביטחון.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ להצמדת אוזניים בצפון
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.