הצמדת אוזניים בתל אביב

ניתוח הצמדת אוזניים

ניתוח הצמדת אוזניים הוא ניתוח פלסטי שמטרתו לאפשר למי שנולד עם אוזניים בולטות שמפריעות לו ופוגמות במראה שלו להצמיד אותן לקרקפת בזוית חדה יותר ובכך לנטרל את הבולטות שלהן. יש לציין כי לאוזניים מיקום אסטרטגי בצידי הראש וכאשר הן בולטות מאד הדבר ניכר מכל זוית, וקשה להסתיר אותן. רבים מבין הפונים לניתוח הם בני נוער הסובלים מהמראה שמעניקות להן האוזניים הבולטות ומעוניינים לשנות את המצב, לעצור את ההצקות בתחום, ולחוש בנוח עם המראה שלהם.
מחפש מידע אודות הצמדת אוזניים בתל אביב?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

מהו ניתוח הצמדת אוזניים?
מבחינה רפואית, במהלך ניתוח הצמדת אוזניים המנתח הפלסטי מסיר מעט מהסחוס שעל גבי האפרכסת, ולאחר מכן תופר את האפרכסת בזוית חדה יותר, משמע, צמודה יותר לקרקפת. התוצאה המתקבלת היא שאפרכסת האוזן אינה בולטת יותר באופן חריג מהקרקפת. שיטה נוספת לניתוח הצמדת אוזניים, מבוססת על העיקרון של הסרת סחוס ועיצוב מחדש, קרוב יותר לקרקפת.

ניתוח הצמדת אוזניים אורך בין שעה לשלוש שעות והוא אינו מותיר צלקות נראות לעין. הצלקות חבויות בין האפרקסת לבין הקרקפת ולא ניתן לשים לב אליהן, אלא אם מאוד מתאמצים.

כאמור, ניתוח הצמדת אוזניים מבוקש בעיקר על ידי נערים ונערות שסובלים מאוזניים בולטות ואינם מוצאים בהן חן רב. הניתוח הפשוט וכמעט נטול הסיכונים מהווה פתרון טוב ומניב תוצאות יפות ואסתטיות, מבלי שתהיה פגיעה רפואית ותפקודית בשמיעה או בשיווי המשקל. בנוסף, העובדה שהצלקות חבויות מקילה על ההחלטה לעבור את הניתוח.

באופן חריג ניתוח הצמדת אוזניים הוא ניתוח פלסטי שניתן לעבור כבר בגיל שש. עם זאת מרבית המטופלים והוריהם מחכים לגיל קצת יותר מבוגר, כאשר ההחלטה יותר מבוססת.

ניתוח הצמדת אוזניים בתל אביב
העיר תל אביב מרכזת בתוכה קליניקות רבות המתמחות בשלל ניתוחים פלסטיים בהם ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים. ניתן לפנות לקליניקות השונות לצורך פגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות, בהן מכירים את הרופא המנתח, את שיטת הניתוח המוצעת, שומעים על המחיר ועוד.

כאשר מדובר בניתוח כה עדין, כניתוח הצמדת אוזניים ובמטופלים שלרוב גילם צעיר מומלץ שלא להתפשר על המנתח ולהשוות בין המרכזים הרפואיים והקליניקות השונות תוך הסתכלות בכמה פרמטרים בהם: ניסיון המנתח הפלסטי בניתוח ספציפי זה, השיטה בה הוא עובד, נגישות המנתח והקליניקה, מחיר הניתוח וכדומה. 

צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ להצמדת אוזניים בתל אביב
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
ד"ר ערן חדד
ד"ר ערן חדד
מיקום בארץ: הברזל 21, רמת החייל, תל אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.