הקטנת חזה

מידע כללי על ניתוח הקטנת חזה

כמה נשים מעוניינות לעבור ניתוח הקטנת חזה? מסתבר שהמספר גבוה ממה שחשבתם, שכן ניתוח הקטנת חזה הוא מהניתוחים הפלסטיים השכיחים ביותר בארץ ובעולם. חזה גדול יכול להוות נטל רב וכן לגרום לבעיות רפואיות אשר יובילו בסופו של דבר להמלצה להקטין אותו. המטרה העקרית היא ליצור מראה פרופורציונאלי ויפה וליעיתים דווקא ניתוח הקטנת חזה הוא שיעשה את העבודה.
מחפש מידע אודות הקטנת חזה?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מידע על ניתוח הקטנת חזה

* ניתוח הקטנת חזה - מידע כללי
כאמור, ניתוח הקטנת חזה הוא ניתוח מבוקש שמקל על נשים רבות. אומנם אידיאל היופי הנשי מתייחס לחזה שופע, אולם חזה שאינו פרופורציונאלי ליתר הגוף או שמכביד עליו ומביא להיווצרות בעיות רפואיות לא יוסיף חן לנושאת אותו. קיימות מספר סיבות להחלטה לעבור ניתוח הקטנת חזה והניתוח נחשב לבטוח ולכזה אשר תוצאותיו יפות. 

* ניתוח הקטנת חזה - התאמה
על מנת לעבור ניתוח הקטנת חזה יש לעמוד במספר קריטריונים של התאמה, שחלקם רפואיים. נשים, ולעיתים נערות, אשר סובלות מסיבה זו אחרת מגודלו של החזה שלהן מבקשות לעבור את הניתוח אשר מקל עליהן מבחינה פיזית ולא פעם גם נפשית. מרבית הנשים הבריאות בעלות חזה גדול ימצאו מתאימות לניתוח, ומומלץ לבדוק האם יש לניתוח גם הצדקה רפואית, שכן הדבר יביא להנחה משמעותית בעלויות.

* ניתוח הקטנת חזה - שיטות ניתוח
ככל ניתוח חזה גם לניתוח הקטנת חזה מספר שיטות ניתוח שונות, אותן מתאים המנתח הפלסטי למטופלת לפי גודל החזה וצורתו. לכל שיטה יתרונות וחסרונות והצלקת שמותירה כל שיטה צורתה שונה במקצת.

* ניתוח הקטנת חזה - החלמה
התערבות כירורגית דוגמת ניתוח הקטנת חזה דורשת החלמה של מספר ימים, כאשר עד לקבלת תוצאות סופיות יכולים לעבור גם חודשיים. ההחלמה אינה קשה אבל דורשת מנוחה והחזקה של החזה יציב על מנת שהתפרים לא יפתחו.

* ניתוח הקטנת חזה - שאלות ותשובות
פעמים רבות מצטברות שאלות רבות וחשובות אודות ניתוח הקטנת חזה שמתייחסות לכל אחד מהשלבים בניתוח- מההחלטה לעבור אותו ועד לקבלת התוצאות. שאלות אלו גם אם נראות טפשיות הינן בעלות משמעות וכלקוחה יש לך הזכות לקבל תשובה על כל אחת מהן. כאשר תפגשי עם המנתח הפלסטי טרם הניתוח אל תתביישי ובואי עם רשימת השאלות.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ להקטנת חזה
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי ד"ר רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
ד"ר ערן חדד
ד"ר ערן חדד
מיקום בארץ: הברזל 21, רמת החייל, תל אביב
ד"ר טלי פרידמן
ד"ר טלי פרידמן
מיקום בארץ: תל אביב - רמת אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוח הגדלת חזה
ניתוח הגדלת חזה