הקטנת חזה בדרום

בעלת חזה גדול וחושבת לעבור הקטנת חזה? אפשר לעשות זאת גם בדרום

נולדת עם חזה גדול ואת מעוניינת לעבור הקטנת חזה? בעבר, על מנת לעבור ניתוח פלסטי כזה או אחר היה צורך בנסיעה ארוכה לאזור המרכז שם התקיימה פגישת הייעוץ עם המנתח, ויותר מאוחר גם הניתוח הפלסטי המבוקש עצמו. היום המצב שונה וניתן לעבור כל טיפול וכל ניתוח פלסטי בקליניקות מושקעות ומקצועיות קרוב לבית, באזור הדרום.
מחפש מידע אודות הקטנת חזה בדרום?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הקטנת חזה
ניתוח הקטנת חזה הוא ניתוח שעוברות נשים צעירות ומבוגרות רבות בארץ. הניתוח יכול לנבוע מסיבות בריאותיות או מסיבות אסתטיות, כאשר כל אחת מהן לגיטימית. הניתוח מיועד למי שנולדה עם חזה גדול עד גדול מאד, שמכביד עליה ואינו פרופרציונאלי ליתר מידות גופה. מבחינה בריאותית חזה גדול יכול להכביד על הגב ועל חגורת הכתפיים ולגרום לכאבים ואפילו לעקמת, כמו כן הוא יכול לגרום לאישה להתבייש בגופה ולהצניע אותו. מבחינה אסתטית חזה גדול יתר על המידה או גדול באופן שאינו פרופרציונאלי ליתר הגוף יכול פשוט להיראות לא טוב ולא להחמיא לגוף.

ניתוח הקטנת חזה שנעשה מסיבות רפואיות הוא ניתוח שמקבל מימון, לפחות חלקי, על ידי קופות החולים במידה ויש לו טוענה רפואית, ולכן מי שמעוניינת לעבור את הניתוח מומלץ שתבדוק אופציה זו על ידי הגעה לועדה רפואית להקטנת שדיים

חשוב לדעת - נשים שבוחרות לעבור ניתוח הקטנת חזה אומנם מקטינות אותו אבל אין זה אומר שהן מעלימות אותו לגמרי או הופכות אותו לחזה קטן. לרוב, גם אחרי ניתוח הקטנת חזה החזה עדיין גדול ויפה ורק פרופורציונאלי יותר למידות הגוף. נשים אחרי ניתוח הקטנת חזה הן נשים עם חזה שופע, יפה וטבעי.

הניתוח עצמו נחשב לניתוח פלסטי מורכב שעל מנתחים בעלי ניסיון לבצע אותו, במסגרתו מוסרת חלק מרקמת השומן של החזה וחלק מעור המעטפת של השד, ובכך מצמצם את נפחו. בנוסף, על המנתח למקם את השד מחדש כך שהוא יראה עומד ויציב וכן שמיקום הפטמה יהיה אופטימאלי. 

הקטנת חזה בדרום
בדרום הארץ קיימות עשרות קליניקות רפואיות מעולות, מושקעות ומאובזרות שמעניקות שירות מלא ומקצועי לתושבי המקום. מנתחים פלסטיים מהשורה הראשונה פותחים, במקביל לקליניקות במרכז, גם קליניקות באזור הדרום ומגיעים לקהל לקוחות רחב יותר. נשים המתגוררות בדרום הארץ וחושבות לעבור את הניתוח יוכלו לפנות למנתחים הפלסטיים העובדים באזור ולקבל חוות דעת מקצועית ואמינה במקום להרחיק עד המרכז.