הקטנת חזה בחיפה

החזה הגדול מכביד עליך? אולי עליך לשקול הקטנת חזה

באופן אולי מפתיע, אחד הניתוחים הפלסטיים המבוקשים ביותר בקרב נשים צעירות ואפילו נערות הוא ניתוח הקטנת חזה. אם את שוקלת לעבור ניתוח הקטנת חזה בחיפה, היום, את יכולה לעשות זאת בקלות ותוך ידיעה כי הניתוח יבוצע באופן מקצועי וישאיר אותך עם תוצאה אסתטית ברמה גבוהה. להלן מידע על הקטנת חזה, הסיבות לניתוח ועוד.
מחפש מידע אודות הקטנת חזה בחיפה?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

הקטנת חזה
ניתוח הקטנת חזה מיועד לנשים המתמודדות עם חזה גדול במיוחד מולד, שמכביד עליהן ולרוב גם אינו מותאם ליתר פרופורצית גופן. ההתמודדות עם חזה גדול היא הן מבחינה בריאותית והן מבחינה אסתטית ורגשית - חזה גדול לא פעם גורם לבעיות בריאותיות רציניות דוגמת כאבי גב, עקמת, וכיפוף של הכתפיים קדימה. בנוסף, הוא יכול לפגוע בתחושה האישית של האישה שלפעמים מתביישת בגודל ובנוכחות החזה שלה ואינה מצליחה לפתח תחושת דימוי גוף תקינה.

נשים ואף נערות שמתמודדות עם הבעיה יכולות לפנות לרופא המשפחה שלהן ולבדוק עימו האם יש גם בעיות בריאותיות הנלוות לגודל החזה שלהן. הדבר החשוב ביותר הוא לתבייש בכך שנוכחות החזה יכולה גם להפריע. אומנם העולם המערבי מעריץ נשים עם חזה גדול, אבל זו מגמה מוגבלת ביותר, ונשים שאינן נהנות מהחזה שלהן והוא אינו פרופרציונאלי לגופן לא צריכות לשאת אותו בשל גחמות גבריות.

לאחר פנייה לרופא המשפחה ולקופת החולים או ישירות למנתח פלסטי תעשה פגישת ייעוץ והכנה לניתוח בה מסבירים על הליך הניתוח ומתאמים ציפיות מול המטופלת. במסגרת הניתוח עצמו יסיר המנתח הפלסטי רקמות שומן ועור ובכך יקטין את נפח החזה, יעצב את רקמת החזה שנותרה ויבדוק את מיקום הפטמה כך שיראה טבעי. בפועל הכירורג יוצר שד קטן יותר המותאם פרופרציונאלית למטופלת. בנוסף, המנתח ישווה בין השדיים וייצור אותם שווים ככל שניתן.

חשוב לדעת שגם לאחר הניתוח נפח החזה של המטופלות אינו קטן, ופעמים רבות עדיין יחשב גדול, אך יהיה יותר פרופורציונאלי לגופן ויכביד עליהן פחות.

הקטנת חזה בחיפה
בשנים האחרונות נפתחו קליניקות ומרכזים רפואיים המציעים ניתוח הקטנת חזה בחיפה עבור המעוניינות בכך, נשים מחיפה ומכלל אזור הצפון. הנגישות של הטיפול, שלפעמים הוא חיוני מבחינה רפואית מאפשרת ליותר נשים לעבור אותו בנוחות מקסימאלית וכמה שיותר קרוב לבית.

הקטנת חזה ניתן לעבור הן דרך קופות החולים (במידה ויש קובלנה רפואית לניתוח), בבתי חולים פרטיים ובקליניקות פרטיות. ישנם מנתחים פלסטיים המציעים את הניתוח באופן פרטי אך ניתן למצוא אותם גם בצוותים של קופות החולים ולכן, באופן כללי, אך במיוחד בניתוח זה, מומלץ לברר היכן הכי משתלם לעבור את הניתוח ומי הצוות שמיועד לבצעו.

החשיבות של מעבר ניתוח הקטנת חזה בחיפה, קרוב לבית, יכולה לבוא לידי ביטוי בנסיעה הביתה לאחר הניתוח או במקרה בו צריך להגיע לביקורת. במקרים אלו הנסיעה הקצרה הופכת משמעותית. אין אף אחת שרוצה לנסוע כמה שעות בזמן שגופה מחלים וכואב.