הקטנת חזה בירושלים

הקטנת חזה

ניתוח הקטנת חזה מיועד למי שהחזה שלה גדול ומכביד, לעיתים עד כדי פגיעה רפואית בגב, בכתפיים ובתחושה האישית של האישה. נהוג לחשוב כי ניתוח פלסטי זה אינו נפוץ, אך למעשה ניתוח הקטנת חזה הוא אחד מהניתוחים הפלסטיים השכיחים בארץ ובעולם המערבי.
מחפש מידע אודות הקטנת חזה בירושלים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

ניתוח הקטנת חזה
חזה גדול יכול להיות יפה, נשי וסקסי, אך כאשר הוא גדול מידי או חורג מפרופורציות הגוף הוא הופך למכביד, מעייף, מפריע ולכזה אשר יכול לגרום אפילו לבושה. נמצא כי נשים צעירות בעלות חזה גדול הולכות פעמים רבות עם כתפיים מכופפות קדימה, גם עקב המשא הכבד שמושך מטה וגם על מנת לנסות לצמצם מעט את הבולטות של החזה שאינה תמיד נעימה ומושכת מבטים רבים.

פנייה לניתוח הקטנת חזה יכולה לעשות דרך מנתח פלסטי או דרך קופות החולים אשר מקיימות ועדות רפואיות אשא מאשרות ניתוחי הקטנת חזה על בסיס קובלנה רפואית ובמימון של קופת החולים.

מי שמרגישה כי החזה שלה גדול מידי, מפריע לה בהתנהלות היום יומית והיא מרגישה איתו שלא בנוח מומלץ שתפנה לרופא משפחה שיבצע בדיקה ראשונית של כאבי גב, עקמת וכיפוף בכתפיים ואח"כ תפנה למנתח פלסטי אשר יוכל להסביר לה על אופי הניתוח, שיטות הניתוח והתוצאה הצפויה.

הקטנת חזה בירושלים
בירושלים נמצאות כמה קליניקות המנוהלות על ידי מנתחים פלסטיים בכירים המתמחים בתחום ויכולים להציע ניתוח הקטנת חזה בירושלים באופן מקצועי ובאיכות אסתטית גבוהה.