הקטנת חזה במרכז

חושבת לעבור הקטנת חזה? מידע על ניתוח הקטנת חזה במרכז

עד כמה שזה אולי נשמע מוזר ניתוח הקטנת חזה הוא מהניתוחים המבוקשים ביותר מבין ניתוחים פלסטיים. ניתוח הקטנת חזה מבוצע עקב סיבות אסתטיות ורפואיות כאחד. במרכז הארץ קיימות עשרות קליניקות מובילות שמציעות ניתוח הקטנת חזה אצל הרופאים והמומחים מהטובים בארץ. מי שהחזה הגדול מפריעה לה, מסרבל את התנהלותה, פוגע בה מבחינה פיזית או מסב לה אי נוחות רגשית מוזמנת לפנות למומחים בתחום לצורך התייעצות. 
מחפש מידע אודות הקטנת חזה במרכז?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוח הקטנת חזהניתוח הקטנת חזה הוא ניתוח שמטרתו להקטין את נפח החזה הנשי. לעיתים המטרה של הניתוח היא אסתטית (משמע, יצירת חזה קטן יותר ופרופרציונאלי) ולעיתים הניתוח מבוצע בעקבות המלצה ומניעים רפואיים- ואז הוא ממומן, או לפחות מסובסד חלקית, על ידי קופות החולים.

חזה גדול ואפילו גדול מאד לא תמיד נחשב יפה או פרופורציונאלי לגוף. נערות ונשים בעלות חזה גדול מאד לא תמיד נהנות ממנו ולא בחרו בו, אלא נולדו איתו. לפעמים חזה גדול מכביד על הגב והכתפיים, גורם לכאבים וליציבה לא נכונה, ואף יכול להוביל להיווצרות עקמת. כמו כן, לעיתים הוא פשוט מרגיש גדול מידי והאישה מעוניינת להקטינו על מנת שתוכל להגיש יותר בנוח עם גופה ועם הפרופורציות שלו, ולא לחוש מבוכה או ביישנות בשל המבטים והתגובות שהוא מושך.

ניתוח הקטנת חזה במרכז
במרכז הארץ מצויות קליניקות ובתי חולים פרטיים מעולים בהם עובדים מנתחים פלסטיים מהשורה הראשונה שמציעים בין היתר ניתוח הקטנת חזה למי שמעוניינת בכך. 

כאשר באים לבחור מנתח פלסטי מומלץ קודם לבדוק האם החזה הגדול פוגע בגוף מבחינה בריאותית, שכן במקרים כאלו לפחות חלק מהמימון יוענק על ידי קופת החולים לאחר שהמטופלת תעבור ועדה רפואית שתבחן את הנושא. לפעמים גם פגיעה נפשית/רגשית כמו פגיעה בדימוי גוף ומבוכה עזה שגורם החזה הגדול נחשבת לסיבה רפואית שבגינה מומלץ להקטין את גודל החזה.

חשוב לדעת, אומנם ההיצע במרכז הארץ הוא רב, אך טרם בוחרים מנתח פלסטי לניתוח הקטנת חזה מומלץ להשוות בין המנתחים השונים מבחינת שנות ניסיון, ידע בטכניקות, מחיר ואיכות הקליניקה.

נשים שעוברות הקטנת חזה אינן נשארות בסיום הניתוח עם חזה נערי. בדרך כלל החזה המקורי כה גדול שגם אחרי הקטנתו נותרות המטופלות עם חזה מרשים ובעל נפח ממוצע ומעלה. עם זאת החזה פרופורצונאלי יותר ליתר מראה הגוף, הוא קל יותר ומגביל פחות.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ להקטנת חזה במרכז
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי ד"ר רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
ד"ר ערן חדד
ד"ר ערן חדד
מיקום בארץ: הברזל 21, רמת החייל, תל אביב
ד"ר טלי פרידמן
ד"ר טלי פרידמן
מיקום בארץ: תל אביב - רמת אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.