הקטנת חזה בצפון

חושבת להקטין את החזה? מחפשת קליניקת ניתוחים פלסטיים בצפון?

ניתוח הקטנת חזה הוא מהניתוחים הפלסטיים החשובים שיש. הניתוח מיועד לנשים בעלות חזה גדול באופן טבעי שמכביד עליהן ואינו נעים להן, ולעיתים פוגע גם בדימוי בגוף ובביטחון העצמי שלהן. בשנים האחרונות נפתחו עשרות קליניקות ומרכזים רפואיים המציעים את הניתוח בצפון הארץ.
מחפש מידע אודות הקטנת חזה בצפון?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הקטנת חזה
ניתוח הקטנת חזה הוא ניתוח פלסטי מבוקש וחשוב שלא מדברים עליו הרבה. מדובר בניתוח פלסטי שמבוצע פעמים רבות ממניעים רפואיים ולאו דווקא ממניעים אסתטיים. חזה גדול באופן טבעי מכביד על גוף האישה ובעיקר על חגורת הכתפיים והגב ויכול להביא למצב של עקמת ויציבה לא נכונה. בהנוסף, חזה גדול בחברה המערבית מעורר עיניין ולכן נשים בעלות חזה גדול חשופות פעמים רבות למבטים ותגובות שגורמים להן אי נוחות ואף פגיעה. לבסוף, חזה גדול ומכביד, מתרפד פעילויות ספורטיות דוגמת ריצה וקפיצה.

בשל של סיבות וגורמים אלו נשים הסובלות מהמצב יכולות להגיע לועדה רפואית מטעם קופות החולים ושם לקבל אישור לעבור את הניתוח במימון או סבסוד הקופה.

נשים שעוברות את הניתוח עדיין נשארות עם חזה גדול ויפה, למרות ההקטנה, ואולי זו הסיבה שאת הניתוח הזה לא כל כך רואים. לדוגמא, אישה שעברה ניתוח הגדלת חזה יש סיכוי שניתן יהיה לזהות אותה ברחוב בשל החזה הגדול והעומד גם אם לא הכרתם אותה קודם. מי שעברה ניתוח הקטנת חזה אין לה שתלים והמראה והמגע של החזה טבעי לגמרי ולרוב עדיין גדול, לכן הסיכוי לזהות את נשים אלו סתם כך הוא קשה.

הקטנת חזה בצפון
זה אולי אבסורד, אבל היום מנתח פלסטי שאין לו קליניקה נוספת על זו שיש לו במרכז הארץ נחשב למנתח פלסטי שהרבה פחות אנשים ילכו אליו. היום מנתחים פלסטיים, כמו בעלי מקצוע אחרים, מבינים שקהל הלקוחות שלהם רחב הרבה יותר מזה המצוי במרכז ארץ והם פונים אליו על ידי הקמת קליניקות מושקעות ומרכזים רפואיים בצפון או בדרום הארץ. 

הקליניקות שצצו בצפון הארץ שייכות לרופאים בעלי שם שמציעים בהן מגוון טיפולים וניתוחים פלסטיים, בניהם ניתוח הקטנת חזה. בצפון הארץ מרוכזות בעיקר באזור חיפה מספר קליניקות ומרכזים רפואיים מובילים שמנוהלים על ידי מנתחים פלסטיים בכירים העובדים בהן יום יומיים בשבוע.