הקטנת חזה בתל אביב

ניתוח הקטנת חזה, מידע על קליניקות בתל אביב

הקטנת חזה הוא אחד מהניתוחים הפלסטיים המבוקשים ביותר. אולי קשה להאמין, אבל נשים בעלות חזה טבעי גדול מאד שמכביד עליהן, אינו פרופרציונאלי לגופן, מכאיב וגורם לבעיות בריאותיות אינן נהנות ממנו, ולא פעם עוברות ניתוח הקטנת חזה תחת המלצה רפואית. במסגרת ניתוח הקטנת חזה מפחיתים מנפח החזה כך שיראה פרופורציונאלי ליתר הגוף, ועדיין החזה נשאר בעל נפח מרשים.
מחפש מידע אודות הקטנת חזה בתל אביב?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוח הקטנת חזה
ניתוח הקטנת חזה הוא ניתוח פלסטי שכיח בעל חשיבות רפואית ולא רק אסתטית. זאת בשל העובדה שחזה גדול שמכביד על הגב ועל רצועות הכתפיים יכול להכאיב לאישה ואף לגרום לה לעקמת בגב. מבחינה רגשית, נערה צעירה בעלת חזה מפותח וגדול ביחס ליתר קבוצת השווים שלה יכולה לסבול מהקנטות והערות בקשר לגודל החזה שלה והמראה הכולל שהוא מעניק לה, ולנסות להסתיר את גופה תחת חולצות גדולות, מפאת ביישנות ואפילו בושה.

לפיכך, במקרים רבים מקבלות נערות צעירות ונשים הפנייה מרופא המשפחה לניתוח הקטנת חזה מבחינה רפואית, ניתוח שממומן בחלקו לפחות על ידי קופות החולים. במסגרת ניתוח הקטנת חזה בתל אביב או בכל מקום אחר אין מסירים את החזה לחלוטין או הופכים אותו לנערי וקטן, לרוב החזה עדין נשאר גדול ויפה, אך יותר פרופורציונאלי לגוף האישה.

במסגרת ניתוח הקטנת חזה מקטין המנתח הפלסטי את נפח החזה באמצעות הסרה של חלק מרקמת השומן של השד, ולאחר מכן הסרה של העור העודף שעוטף אותו. הסרה של רקמת השומן מפחיתה מנפח השד ומקטינה את הגודל שלו. בנוסף, הניתוח כולל עיצוב מחדש של מראה השד ולעיתים גם מיקום מחדש של הפטמה.

ניתוח הקטנת חזה בתל אביב
תל אביב היא עיר שמרכזת בתוכה מרכזים רפואיים וקליניקות רבות המציעות מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים המבוצעים על ידי מנתחים פלסטיים מהשורה הראשונה. בין הניתוחים המוצעים הוא ניתוח הקטנת חזה, שכאמור יכול לשנות את חייהן של נשים שנולדו עם חזה גדול שאינו מחמיא להן ואינו מקל עליהן את החיים, רק מכביד.

ההיצע הרב של קליניקות ומרכזים רפואיים בתל אביב מאפשרת השוואה בניהם, והגעה לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות, בה ניתן להכיר את המנתח הפלסטי, לשמוע על ניסיונו בתחום, להתרשם מעבודה קודמת שביצע, לשאול על מחיר הניתוח וכן על האפשרות לקבל סבסוד מקופות החולים.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ להקטנת חזה בתל אביב
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
ד"ר ערן חדד
ד"ר ערן חדד
מיקום בארץ: הברזל 21, רמת החייל, תל אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.