הרמת חזה

מידע כללי על הרמת חזה

החזה הנשי מושפע ממספר גורמים אשר מעצבים את צורתו, בהם גנטיקה, מבנה גוף, הריונות וכוח המשיכה. מעבר לגודלו ונפחו השאיפה היא שהחזה יהיה זקור ו"יעמוד". עקב הגורמים השונים שנמנו קודם לכן לא תמיד המצב הוא כזה ונשים שסובלות מחזה נפול יכולות לשקול לעבור ניתוח הרמת חזה. 

מחפש מידע אודות הרמת חזה?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מידע על ניתוח הרמת חזה

* ניתוח הרמת חזה - מידע כללי
מהו ניתוח הרמת חזה? מתי הוא נדרש? נראה כי ניתוח הרמת חזה למרות שהוא אחד הניתוחים הפלסטיים הותיקים הוא עדיין ניתוח שנשים רבות אינן מכירות היטב. המידע המלא על ניתוח הרמת חזה.

* ניתוח הרמת חזה - התאמה
קיימות מספר דרגות לחזה נפול ומבחינה רפואית רק חזה נפול בדרגה הרביעית והגבוהה ביותר מצדיק ניתוח הרמת חזה. על מנת לדעת האם את עומדת בקריטריונים ניתן לבצע בדיקה ביתית פשוטה וכן להיוועץ במנתח פלסטי.

* ניתוח הרמת חזה - הכנות הליך ותוצאות
לאחר שהוחלט על ניתוח הרמת חזה חשוב לדעת את כל הפרטים השונים על הניתוח עצמו. קיימות מספר שיטות ניתוח ולעיתים אף ממליץ הרופא המנתח לשלב את הרמת החזה עם ניתוח נוסף דוגמת הגדלת חזה או הקטנת חזה. היכרות עם ההכנות והליך הניתוח יקלו על ההחלטה לעבור אותו וכן יביאו לבניית ציפיות ריאליות.

* ניתוח הרמת חזה - החלמה
ככל ניתוח, גם ניתוח פלסטי כולל אחריו החלמה שאינה תמיד קלה. ניתוח הרמת חזה נחשב באופן כללי לניתוח פלסטי קל שההחלמה ממנו יכולה לקחת מספר ימים בלבד. יחד עם זאת חשוב לדעת מראש על הצפוי בימי ההחלמה, להתכונן לכל תסריט ולקחת חופש קצר מהעבודה. ההחלמה תכלול נפיחות וכאבים בחזה, קושי להרים את הידיים ורגישות כללית של האזור. מומלץ להצטייד בחזיות או גופיות ספורט שיתמכו בחזה ויפחיתו מהעומס.

* ניתוח הרמת חזה - שאלות ותשובות
פעמים רבות מצטברות מספר שאלות מפתח על הניתוח ששוקלים לעבור. שאלות מפתח המתייחסות לניתוח הרמת חזה מדברות על כל אחד משלבי הניתוח, מההחלטה עליו ועד לתוצאות הצפויות.

* הרמת חזה ללא ניתוח
ניתוח הרמת חזה אינו מתאים לכל הנשים ולכן פותחו מספר אופציות חלופיות. לא כל האופציות אכן נותנות תמורה מלאה להשקעה וגם בהן יתרונות וחסרונות. במידה ואינך מתאימה לניתוח הרמת חזה מומלץ לקרוא על האופציות הנוספות, אך תוך ידיעה שאין פתרונות קסם.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ להרמת חזה
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי ד"ר רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
ד"ר ערן חדד
ד"ר ערן חדד
מיקום בארץ: הברזל 21, רמת החייל, תל אביב
ד"ר טלי פרידמן
ד"ר טלי פרידמן
מיקום בארץ: תל אביב - רמת אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוח הגדלת חזה
ניתוח הגדלת חזה