הרמת חזה בבאר שבע

חושבת על הרמת חזה ומתגוררת בבאר שבע?

חושבת על הרמת חזה ומתגוררת בבאר שבע? עכשיו אפשר לעבור ניתוח הרמת חזה גם באזור הדרום ובבאר שבע בפרט. ניתוח הרמת חזה הוא ניתוח סופר מבוקש, ומה הפלא? באמצעות הניתוח ניתן להציג חזה עומד ויפה לכל אישה ובכל גיל.
מחפש מידע אודות הרמת חזה בבאר שבע?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הרמת חזה
תאמינו או לא חזה יפה הוא בעיקר חזה עומד. אם רק תקשיבו לשיחות נשים תוכלו לשמוע שוב ושוב את האימרה "לפחות הוא עוד עומד אצלי", ולא חשוב האם הן מדברות על חזה קטן או על חזה גדול - הרבה מההתייחסות אל החזה ואל האסתטיקה שלו היא למול המיקום שלו ועד כמה הוא זקור. חזה עומד וזקור הוא חזה בעל מראה צעיר, חזה מזמין, נשי ומפתה.

מתי יש צורך בהרמת חזה?
ברגע שיש תחושה שהחזה נפול, אינו יציב ואינו עומד אפשר להתחיל לבדוק על ניתוח הרמת חזה. לרוב אין הרבה התלבטות בקשר לחזה והאם הוא נראה נפול או שלא, שכן כשהחזה אינו עומד עוד ופונה כלפי מטה במקום קדימה הוא נפול.
מבחינה רפואית יש בדיקה קצרה שיש לבצע על מנת לקבוע סופית שהחזה אכן נפול ועומד בקריטריונים להרמת חזה. במסגרת בדיקה זו יושבת האישה על כיסא עם גב ישר והרופא בוחן האם הפטמות שלה נמוכות יותר מהקפל התת שדי. במידה והן נמוכות ממנו החזה נחשב לנפול גם מבחינה רפואית. אגב, ניתן לעשות בדיקה זו גם לבד מול מראה.

הניתוח עצמו מייצר תמיכה חדשה לחזה על ידי משיכה של העור העודף שסביב מעטפת השד כלפי מעלה ומיקומו מחדש, תוך התייחסות גדולה לסימטריה שבין השדיים ולמיקום המקביל שלהם.

נשים שמחליטות לעבור את הניתוח עושות זאת בשביל תחושת הביטחון העצמי שהוא מייצר ודימוי הגוף שעולה. חשבו על אישה בעלת חזה יפה שלאחר שתיים או שלוש לידות והנקות גילתה שהחזה שלה מרוקן מנפח ויותר מזה נפול ואינו חוזר לעצמו. אין לה, לאישה זו, אפשרות להעמיד אותו שנית ללא עזרה חיצונית, זה מקרה שבו אין אף דיאטה או התעמלות שיכולה לסייע. התחושה של אישה בשיא שנותיה שגופה משתנה ללא אפשרות שליטה ושהחזה שלה, שאולי היה מקור לביטחון, נעלם לה היא תחושה קשה. הרמת חזה יכולה להחזיר את אותה תחושה אובדת של ביטחון בגוף ובמראה.
 
הרמת חזה בבאר שבע
אין זה משנה היכן את מתגוררת, במידה ואת מעוניינת בניתוח הרמת חזה תוכלי למצוא אותו קרוב לבית. היום הקליניקות והמרכזים הרפואיים פזורים בכל חלקי הארץ, ובעיקר בערים המרכזיות. באר שבע, בירת הדרום, מרכזת בתוכה קליניקות מובילות המציעות מבחר טיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים.