הרמת חזה בחיפה

זקוקה לניתוח הרמת חזה? בואי לעבור אותו בחיפה.

ניתוח הרמת חזה הוא אחד מהניתוחים הפלסטיים הפופולאריים ביותר בקרב נשים שמעוניינות לשפר את מראה החזה שלהן. לעיתים מבוצעת פרוצדורת הרמת חזה בלבד, אך לא פעם הוא מבוצע לצד ניתוח פלסטי נוסף בחזה דוגמת ניתוח הגדלת חזה או ניתוח הקטנת חזה. כיום ניתן לעבור ניתוח הרמת חזה בחיפה באחת מהקליניקות המובילות המציעות אותו.
מחפש מידע אודות הרמת חזה בחיפה?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הרמת חזה
אם את מרגישה שהחזה שלך נפול ורקמת העור רפויה יש לכך פתרון. נשים רבות סובלות ממראה השד הנפול ופונות לניתוח הרמת חזה.

הרמת חזה הוא ניתוח פלסטי שמטרתו לשפר את מראה החזה על ידי כך שהוא מרים את העור ורקמת השומן שצנחו כלפי מטה ומייצב את השד עם תמיכה מתאימה כך שהחזה, ולא חשוב מה הגודל שלו, נשאר זקור ועומד, כפי שמקובל באידיאל היופי המערבי.

חזה נפול מאפיין נשים שבצעירותן התהדרו בחזה גדול שעם השנים וכוח הכבידה צנח מטה, נשים שעשו דיאטות שגרמו להידלדלות בחזה ולעור רפוי שמושך מטה, נשים שעברו הריונות גדולים שאחריהם נשאר חזה נפול יותר ונשים שנולדו עם מבנה חזה צנוח. הניתוח מיועד לכל אחת מאלו ויכול לסייע לכל אחת לקבל את מבנה החזה העומד בו היא חושקת.

בנוסף לפן האסתטי, לפיו ברור מדוע חזה נפול מפריע לנשים רבות, חזה נפול יכול להוות גם בעיה מבחינה גופנית, שכן הוא יכול להפריע לפעילות גופנית, לגרום לכיפוף של הכתפיים ועוד.

מי שמעוניינת לעבור ניתוח הרמת חזה עליה לבצע בבית בדיקה פשוטה שתקבע האם החזה שלה אכן נחשב לנפול. בבדיקה זו יש לשבת בגב ישר ולבדוק את מיקום הפטמה ביחס לקפל התת שדי. במידה והפטמה נמוכה ממנו החזה אכן נחשב לנפול וניתן להתקדם הלאה. אישה שמוצאת כי הפטמה אינה נמוכה מהקפל אך מראה החזה שלה עדיין מציק לה מוטב שתפנה גם היא לרופא פלסטי לצורך קבלת פתרון ומענה.

הרמת חזה בחיפה
בחיפה נמצאות מספר קליניקות ומרכזים רפואיים המציעים ניתוח הרמת חזה. המקומות מנוהלים על ידי מנתחים פלסטיים מהשורה הראשונה שמבטיחים טיפול אישי, מקצועי ואסתטי לכל מטופלת. היתרון הגדול של מציאת קליניקה קרובה לבית הוא בנגישות הרבה לרופא המנתח, אם בזמן הייעוץ ואם אחרי הניתוח בזמן שיש לעשות ביקורות. בנוסף, המנתחים הפלסטיים העובדים בחיפה הם בדיוק אותם מנתחים שעובדים גם במרכז הארץ, כך שכל השמועות על מנתחים מובילים הנמצאים רק במרכז כבר מזמן הופרכו.