הרמת חזה בירושלים

הרמת חזה

ניתוח הרמת חזה מיועד לנשים אשר סובלות מחזה נפול אשר מפריע להן, אם מבחינה אסתטית ואם מבחינה גופנית. חזה נפול, ולא חשוב אם הוא בעל נפח קטן או גדול, אינו נחשב לחזה יפה לפי "אידיאל היופי" המערבי. בנוסף, חזה כזה יכול להפריע בפעילויות יום יומיות, כמו פעילות ספורטיבית, או כאשר האישה מעוניינת ללבוש בגדים מסויימים.
מחפש מידע אודות הרמת חזה בירושלים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

ניתוח הרמת חזה
מרבים הנשים סובלות מחזה נפול ככל שהן מתבגרות ולאחר הריונות ולידות אשר שינו את מבנה החזה שלהן. אך בנוסף, יש נשים אשר נודלו עם מבנה זה של החזה.

ניתוח הרמת חזה מיועד לכל מי שהינה בעלת חזה נפול ומעוניינת להרימו וליצור לו תמיכה מחודשת אשר תשאיר אותו עומד וזקור. במסגרת הניתוח, המנתח הפלסטי מותח את העור הרפוי כלפי מעלה, בודק ששני השדיים נמצאים באותו המקום ומקבילים ואז מסיר את עודפי העור ומהדק את התמיכה החדשה. לעיתים יחד עם ניתוח הרמת חזה עוברת האישה גם ניתוח הגדלת חזה או ניתוח הקטנת חזה, בהתאם לצורך ולהמלצת המנתח.

על מנת לדעת האם החזה שלך נחשב לחזה נפול מבחינה רפואית יש לבצע בדיקה פשוטה וביתית. בזמן שאת יושבת בגב ישר עליך להתבונן (דרך מראה) במיקום של הפטמה שלך ביחס לקפל התת שדי. במידה והפטמה נמוכה מהקפל סימן שהחזה נחשב נפול וניתן לטפל בו באמצעות ניתוח הרמת חזה.

במידה והפטמה אינה נמוכה מהקפל התת שדי אך החזה נראה נפול ואינך חשה עימו בנוח פני גם כן למנתח פלסטי לצורך קבלת ייעוץ.

הרמת חזה בירושלים
בירושלים נמצאות מספר קליניקות ומרכזים רפואיים אשר מציעים ניתוח הרמת חזה בירושלים. הקליניקות מנוהלות על ידי מנתחים פלסטיים בכירים אשר מציעים לקהל לקוחותיהם טיפול אישי, מקצועי וברמה האסתטית הגבוהה ביותר.