הרמת חזה בצפון

זקוקה להרמת חזה? תוכלי לעבור את הניתוח בצפון.

חזה נפול נחשב לחזה שרקמת העור שלו רפויה והוא אינו נראה אסתטי, גם אם הוא בעל נפח או צורה יפה. נשים הסובלות מחזה נפול או חזה צנוח מדווחות על קושי הן מבחינה גופנית, כאשר החזה מפריע להן בפעיליות יום יומיות ובעת פעילות ספורטיבית והן מבחינה אישית, כאשר הן מתביישות בו ובגופן ומתקשות בסיטואציות אינטמיות לחשוף את עצמן. מי שסובלת מחזה נפול יכולה לעבור ניתוח הרמת חזה ולטפל בבעיה.
מחפש מידע אודות הרמת חזה בצפון?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הרמת חזה
מבין הסובלות מחזה נפול נשים רבות מעוניינות לפתור את הבעיה ולהעניק לעצמן חזה יפה ועומד שהן יוכלו להיות גאות בו ולהרגיש איתו נוח ובביטחון. הפתרון למצב מגיע בצורה של ניתוח פלסטי המכונה ניתוח הרמת חזה. במסגרת ניתוח זה המנתח הפלסטי מושך את רקמת השד כלפי מעלה, מסיר את העור העודף שנופל כלפי מטה, ומייצר תמיכה חדשה וטובה לשד, על מנת שיוכל לעמוד ולהחזיק את עצמו, ללא קשר לנפחו.

אגב, פעמים רבות מציעים המנתחים הפלסטיים ניתוח משולב בו נעשה גם ניתוח הרמת חזה וגם ניתוח חזה נוסף כמו הגדלת חזה או הקטנת חזה, למען מתן מראה אידיאלי.

על מנת להחליט האם ניתוח הרמת חזה הוא הניתוח המתאים ביותר למטופלת והוא זה שישפר את מראה החזה שלה, יש לעבור בדיקה קצרה שקובעת האם החזה אכן נחשב לחזה נפול. במסגרת בדיקה זו, בזמן שהאישה יושבת בגב ישר בודקים את מיקום הפטמה ביחס לקפל התת שדי - במידה והפטמה נמצאת במיקום הנמוך מהקפל התת שדי אזי החזה נחשב לנפול ואכן יש לשקול מעבר של ניתוח הרמת חזה. על הבדיקה חוזר המנתח הפלסטי בקליניקה והיא מסייעת לו להעריך את מצב החזה ולהתאים את הטיפול.

ניתוח הרמת חזה נחשב לניתוח שכיח בקרב נשים העוברות ניתוחי חזה ופעמים רבות הוא משולב בטיפול. המנותחות האידיאליות הן נשים בעלות נפח חזה קטן או בינוני שאינו מושך את רקמת השד כלפי מטה ומאפשר לתוצאות הניתוח להשתמר לזמן רב.  

הרמת חזה בצפון
ניתוח הרמת חזה ניתן לעבור בצפון הארץ, בקליניקות ובמרכזים רפואיים שמנוהלים על ידי מנתחים פלסטיים בכירים ובעלי שם במקצוע. בקליניקות הפרטיות מבטיחים המנתחים יחס אישי חם לכל פונה וליווי מקצועי צמוד מרגע הפניה וההתעניינות בניתוח ועד ליום הניתוח והביקורת שאחריו. מרבית הקליניקות ממוקמות בערים המרכזיות בצפון, כחיפה, ואולם ניתן למצוא קליניקות גם באזורי פריפריה.

מוטב להגיע לפגישת ייעוץ בקליניקה שם תיקבע האבחנה הרפואית וניתן יהיה לדון באופי הטיפול ובעלותו. חשוב לציין שקליניקות קרובות לבית מאפשרות למטופלות נוחות מירבית, בעיקר בזמן הנסיעה לאחר הניתוח ובעת הגעה לביקורות בתקופת ההחלמה.