הרמת חזה ללא ניתוח

מעוניינת להרים את החזה? טכניקות הרמת חזה ללא ניתוח

נשים רבות מבררות בשלב כזה או אחר של חייהן על ניתוח הרמת חזה או לפחות משתעשעות עם המחשבה. הריונות, השמנה והרזיה וכן מבנה פיזי יכולים להשפיע על מראה החזה וליצור חזה נפול שנכנע לכוח הכבידה. נשים רבות למרות שיבררו על הניתוח יחליטו לבסוף שלא לעבור אותו שכן ככל ניתוח כירורגי אין מדובר בהחלטה קלה וצריך לקחת בחשבון את הסיכון, הצלקות האפשרות, תהליך ההחלמה וההוצאה הכספית.

בשל כך נוצר שוק של נשים שמבקשות פתרון שיעניק מענה מקיף יותר מחזייה טובה אך יהיה טבעי ופחות פולשני מניתוח הרמת חזה.
מחפש מידע אודות הרמת חזה ללא ניתוח?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
תחליפים לניתוח הרמת חזה
מי שאינה מעוניינת לעבור ניתוח הרמת חזה יכולה אולי למצוא מענה בטכניקות אחרות המעצבות את החזה. 

ניתוח הגדלת חזה - נשים רבות מאמינות כי ניתוח הגדלת חזה הוא שיגרום לחזה שלהן להראות זקור. במקרים אחדים יש צדק במחשבתן, אך מדובר במקרים מסוימים בלבד. ניתוח הגדלת חזה יכול לגרום להרמת חזה רק כאשר האישה סובלת ממצב המכונה "צניחה מדומה". זו צניחה ברמה 1, משמע הקלה ביותר, מתוך ארבע דרגות אפשריות של צניחת חזה. במקרים בהם האישה סובלת מדרגה חמורה יותר של צניחת חזה ניתוח הגדלת חזה יכול להחמיר את המצב, שכן השתלים יכבידו על החזה הנפול גם ככה ויזרזו את הנטייה הטבעית.

במידה והמטופלת אכן סובלת ממצב של "צניחה מדומה" היא יכולה לבחור האם לעבור ניתוח הגדלת חזה או לבחון אופציות פחות פולשניות דוגמת הזרקת שומן עצמי או הזרקת מקרוליין. שתי השיטות האחרונות הופכות בשנים האחרונות לפופולאריות יותר ויותר בשל חדשנותן, בטיחותן, היותן פולשניות פחות ויותר מכל, בשל התוצאות הטובות שהן מבטיחות.

הזרקת שומן עצמי - בשיטה זו עושים שימוש בתאי שומן עודף שנלקחים מחלק אחר בגוף המטופלת. את השומן עצמי שנלקח מזריקים לשד וכך מגדילים את נפחו. השיטה משמשת כיום בעיקר כאשר המטופלת מבקשת שינויים קטנים בנפח השד או השוואה של נפח שדיים במקרים בהם אין הם שווים. החיסרון של השיטה הוא בעובדה שחלק מהשומן נספג בשד וצריך לחזור על הטיפול עד שהמצב מתייצב ונשאר קבוע.

הזרקת מקרוליין - בשיטה זו מזריקים לשד חומר מילוי המכונה מקרוליין. הטיפול נעשה בהרדמה מקומית והחומר מעניק נפח ומאפשר עיצוב של מראה השד באופן מדויק כמעט לגמרי. שיטת הזרקת מקרוליין היא שיטה ייחודית שכן היא הפיכה. חומר המילוי מקרוליין נספג בשד לאחר תקופת זמן של שנה עד שלוש שנים והמטופלת יכולה להחליט האם לחזור על הטיפול וכמה חומר להזריק בכל פעם. החיסרון הוא המחיר הגבוה יחסית והעובדה שאם מרוצים ורוצים טיפול נוסף הוא לא תמיד זול יותר.

מטופלת שלא מוכנה לעבור כל טיפול אסתטי על מנת להרים את החזה תאלץ ככל הנראה להישאר עם החזיות הטובות ועם החזה שנכנע לכוח המשיכה. אומנם אפשר למצוא עשרות פרסומים על שיטות שונות למיצוק החזה ולניתוח הרמת חזה ללא ניתוח, אבל לרובן אין כיסוי והן יתבררו כסתם זריקת כסף. חשוב לבדוק היטב את כל השיטות האלטרנטיביות שמוצעות על ידי מכונים, קליניקות וחברות קוסמטיקה, שכן מעבר לבזבוז הזמן ועוגמת הנפש החשש העיקרי צריך להיות מפגיעה בגוף.