הרמת חזה במרכז

החזה שלך נפול? פני לניתוח הרמת חזה לתיקון הבעיה!

היה לך פעם חזה יפה ועומד? והיום? אם התשובה הראשונה שלך היא "כן" והשנייה "לא" דעי שאת לא לבד. אצל נשים רבות עם הגיל והתפתחות החיים החזה מאבד מצורתו ומתחיל ליפול כלפי מטה. המראה של חזה נפול נחשב לא אסתטי ומציק לנשים שלא נהנות ממנו ואף מתביישות בו. הטיפול הקבוע בבעיה, לעומת חזיות טובות שעוזרות רק למראית עין, הוא ניתוח הרמת חזה.
מחפש מידע אודות הרמת חזה במרכז?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מהו ניתוח הרמת חזה?
ניתוח הרמת חזה הוא ניתוח פלסטי מבוקש שמסייע לנשים רבות להשיג את החזה העומד בו הן חפצות. עבור נשים רבות זה לא שהחזה גדול מידי או קטן מידי, הבעיה היא שהוא נפול ואינו עומד וזקוף. חזה נפול אינו נחשב ליפה וסקסי והוא יכול להביא נשים רבות למבוכה במצבים אינטימיים. חזה נפול יכול לנבוע מהריונות אחריהם החזה התרוקן ונשאר נפול, כוח הכבידה, מבנה גנטי או שילוב של מספר גורמים יחד.

חזה נפול הוא חזה שלפי ההגדרה שהמנח שלו נוטה מטה, והפטמות נמצאות מתחת לקפל התת שדי. חזה נפול מאפיין נשים אחרי הריונות ולידות רבים שהביאו להתרוקנות החזה, נשים לאחר אפיזודות של השמנה והרזיה ונשים שהגנטיקה העניקה להם חזה שמטבעו אינו עומד.

נשים שחושבות כי החזה שלהן נחשב לנפול יכולות לבדוק זאת באמצעות בדיקה פשוטה: בזמן ישיבה בגב ישר, יש לבחון את מיקום הפטמה למול הקפל התת שדי. במידה והפטמה נמצאת נמוך יותר מהקפל סימן שהחזה נפול. מובן שבעת פגישה עם המנתח הפלסטי נערכת בדיקה נוספת מדוקדקת יותר לגבי מצב החזה, על מנת לקבוע האם הניתוח אכן נחוץ ואם כן, איזו שיטה רצויה ועד כמה יש וניתן להרים את השד.

נשים שסובלות מחזה נפול יכולות לפתור את הבעיה באמצעות ניתוח הרמת חזה. במהלך הניתוח הפלסטי המדובר מרים המנתח הפלסטי את העור שנפל כלפי מעלה, ומייצר תמיכה חזקה ואסתטית לחזה. לעיתים יחד עם ניתוח הרמת חזה מציעים המנתחים הפלסטיים למטופלות גם ניתוח הגדלת חזה או ניתוח הקטנת חזה, למען קבלת תוצאה אופטימאלית.

הרמת חזה במרכז
במרכז הארץ ישנן קליניקות רבות המציעות ניתוח הרמת חזה במרכז. הקליניקות מנוהלות על ידי מנתחים פלסטיים מובילים המחזיקים במשרות בכירות בבתי החולים ובתי הספר לרפואה. בקליניקה הפרטית שלהם מציעים המנתחים הפלסטיים ייעוץ אישי וליווי של הפונה לאורך כל התהליך, החל מהפניה הראשונית והגעה לפגישת ייעוץ ועד לביקורת לאחר הניתוח.

נשים שירצו לעבור ניתוח הרמת חזה במרכז יוכלו להשוות בין הקליניקות השונות בפרמטרים כמו מחיר הניתוח, ניסיון הרופא המנתח, נוחות הגעה לקליניקה, זמינות התורים וכמובן הכימיה הבין אישית למול המנתח הפלסטי עצמו.

ניתוח הרמת חזה יכול לעשות שינוי גדול במראה החיצוני של האישה ויותר מכך, פעמים רבות הוא גורם לאישה לחוש נשית וסקסית בשנית, לאהוב את גופה ולהינות ממנו.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ להרמת חזה במרכז
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
ד"ר ערן חדד
ד"ר ערן חדד
מיקום בארץ: הברזל 21, רמת החייל, תל אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.