הרמת חזה בתל אביב

סובלת מחזה נפול? בואי לעבור הרמת חזה בתל אביב

החזה שלך נוטה מטה? פעם הוא עמד והיום הפטמות נמוכות והעור רפוי? את לא לבד. חלק ניכר מהנשים סובלות מחזה נפול שחלק מהנפח שלו נעלם ורקמת העור שלו הפכה רפויה. הטיפול במראה הלא אסתטי הוא באמצעות ניתוח פלסטי בחזה.
מחפש מידע אודות הרמת חזה בתל אביב?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוח הרמת חזה
חזה נפול הוא אחת הבעיות הנפוצות של נשים שעברו הריונות גדולים שאחריהם החזה נשאר נפול, נשים שעם השנים החזה הגדול שהיה להן צנח מטה עם כוח הכבידה, נשים שנולדו עם מבנה חזה נפול וכדומה. אומנם על ניתוח הרמת חזה לא שומעים הרבה כמו על ניתוח הגדלת חזה, אך מדובר על ניתוח שמבצעים פעמים רבות ביום, לא פעם לצד ניתוח הגדלת או הקטנת חזה.

נשים שסובלות מחזה נפול שמפריע להן מבחינה גופנית, אסתטית או מבחינת תחושתן האישית יכולות לפתור את הבעיה על ידי ניתוח הרמת חזה שמיועד להרים חזה נפול ולייצר לו תמיכה חדשה, יציבה ויפה. ניתוח הרמת חזה מבוצע פעמים רבות לצד ניתוח חזה נוסף, כניתוח הגדלת חזה או ניתוח הקטנת חזה, לצורך הענקת מראה אידיאלי למטופלת.

על מנת לאבחן את הצורך בניתוח הרמת חזה יש לעבור בדיקה ראשונית פשוטה ביותר שקובעת האם החזה נחשב לנפול. במהלך הבדיקה יש לשבת בגב ישר על כיסא ולבדוק את מיקום הפטמה ביחס לקפל התת שדי. במידה והפטמה נמוכה מקו הקפל משמע החזה נפול ומומלץ לפנות לרופא פלסטי. במידה והפטמה בגובה הקפל או גבוהה ממנו יש לשים לב לשינויים, למשל האם זה היה המצב גם לפני חצי שנה או שהמיקום של הפטמה יורד?, וכן לתת את הדעת על התחושה האישית. מי שאינה מרגישה בנוח עם החזה שלה מומלץ שתפנה למנתח פלסטי גם אם החזה שלה לא נחשב ל"נפול" לפי הספר.

אצל המנתח הפלסטי תתקיים בדיקה נוספת מקצועית יותר ואחריה יקבע המשך הטיפול, יום הניתוח ואופן הליווי.

כאמור, במסגרת הניתוח מרים המנתח את השד ויצר לו מעטפת חדשה ותומכת על ידי הסרת העור העודף שיוצר את השמיטה. 

ניתוח הרמת חזה בתל אביב
תל אביב היא בירת הארץ בכל הנוגע לניתוחים פלסטיים ולטיפולים אסתטיים. בתל אביב ניתן למצוא קליניקות רבות ומרכזים רפואיים המציעים מגוון ניתוחים פלסטיים בהם גם ניתוח הרמת חזה. מי שמחפש אחר ניתוח פלסטי במרכז יוכל להינות מחופש הבחירה בין הקליניקות השונות והמנתחים הפלסטיים השונים, שכולם מומחים בתחום הכירורגיה הפלסטית ומבטיחים טיפולים מקצועיים וברמה אסתטית גבוהה.

בעת הפנייה למנתחים פלסטיים ולקליניקות ניתן לקבוע איתם פגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות במהלכה מומלץ לבחון את הפרמטרים הבאים: ניסיון המנתח הפלסטי בביצוע ניתוח הרמת חזה, נגישות הקליניקה וזמינות התורים, היחס למטופלים, מחיר הניתוח וכדומה.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ להרמת חזה בתל אביב
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
ד"ר ערן חדד
ד"ר ערן חדד
מיקום בארץ: הברזל 21, רמת החייל, תל אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.