ניתוח הרמת ישבן ברזילאית

חושבת על הרמת ישבן ברזילאית? השיטה עושה שימוש בשאיבת שומן עצמי

הרמת ישבן ברזילאית היא השם הנפוץ להליך עיצוב ישבן על ידי שאיבת שומן עצמי והזרקה של תאי השומן שנשאבו. ניתוח עיצוב ישבן על מגוון שיטותיו תפס תאוצה בשנים האחרונות בעולם, ובארץ הוא נכנס לשימוש נרחב בקרב נשים שמעוניינות בישבן עגלגל וסקסי כמו של רקדניות הקרנבל בברזיל.
מחפש מידע אודות ניתוח הרמת ישבן ברזילאית?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הרמת ישבן ברזילאית - מידע כללי
הרמת ישבן ברזילאית היא אחת משיטות ניתוח עיצוב ישבן שנועדה להעניק בסופו של דבר למטופל ישבן בעל מראה צעיר, מעוגל ובמרבית המקרים נשי, משמע, כזה שמשתלב עם קימורי הגוף בהרמוניה. הרמת ישבן ברזילאית כוללת בתוכה שני הליכים- האחד הוא שאיבת שומן מאיבר תורם של המטופל, והשני, הזרקה של תאי השומן שנשאב אל הישבן על מנת לעצב אותו בצורה הרצויה.

התאמה לניתוח הרמת ישבן ברזילאית
ניתוח זה מתאים לנשים מבוגרות וצעירות כאחת. כמו כל ניתוח פלסטי, תחילה פוגשים את הרופא המנתח על מנת לערוך בדיקה ראשונית הקובעת את מידת ההתאמה להרמת ישבן ברזילאית. בדרך כלל, מכיוון שתהליך הרמת ישבן ברזילאית כולל בתוכו שאיבת שומן, ניתוח זה מתאים לנשים מלאות, שניתן למצוא אצלן איבר תורם ממנו ישאבו תאי שומן לטובת עיצוב הישבן. לנשים רזות שמעוניינות לעבור עיצוב ישבן מומלץ לעבור השתלת סיליקון בישבן או לפנות לשיטות אחרות כמו עיצוב ישבן בשיטת המקרוליין או מילוי בחומר ביו אלקמיד.

הליך ניתוח עיצוב ישבן בשאיבת שומן
כפי שנכתב קודם לכן, בתחילת ההליך הניתוחי שואבים תאי שומן מחלקים שונים בגוף המטופל, שהם האיברים התורמים. שאיבת השומן נערכת בשיטה הרגילה של שאיבת שומן לפי ההעדפות של כל רופא ובהתאמה למקרה של כל מטופל. מומלץ לשאוב את השומן משני מקומות שונים בגוף על מנת שייצא שומן איכותי. לרוב שואבים שומן מאזורים בישבן שמעוניינים לחטב, מהבטן או מהירכיים.

לאחר שנשאבו תאי השומן, מזככים אותם משאר הנוזלים שנשאבו, ולאחר שזה נעשה, יזריק המנתח את השומן בחלקים בישבן בהתאם לצורה שרוצים לעצב.

היתרון בשימוש בשומן עצמי הוא שהוא אינו נדחה על ידי הגוף (אינו גוף זר) והתוצאה של תהליך הרמת הישבן זו נשארת לאורך זמן. כמו כן, בנוסף לישבן מעוצב זוכים המטופלים גם בשאיבת שומן מאזורים שבהם הוא היה בעודף. תהליך הניתוח אורך בין שעתיים לשלוש תחת הרדמה חלקית או מלאה.

החלמה מניתוח הרמת ישבן ברזילאית
לאחר סיום הליך הרמת ישבן ברזילאית, השומן שהוזרק צריך להתייצב בגוף. לשם כך צריך לשמור על הישבן למשך כמה שבועות. השמירה על הישבן ועל תאי השומן המוזרק במנח מסויים כוללת מנוחה של מספר ימים והימנעות מפעילות גופנית. כמו כן, מומלץ שלא לשבת על החלק שמולא בשומן. ייתכן ויופיעו נפיחויות באזור, נפיחות שעם הזמן תעבור, אך בכל אופן ,בכל תופעה חריגה יש לפנות לרופא המנתח.

מלבד הקושי שלא לשבת על הישבן או לשכב עליו ההחלמה מטיפול זה אינה נחשבת לקשה או מסובכת.

הצלחת הליך עיצוב הישבן בשומן עצמי תלויה במיומנות הרופא המנתח ואיכות הציוד שבו הוא משתמש. אם לא יהיו סיבוכים, תוצאות הניתוח נשארות קבועות והמטופל יזכה לישבן חטוב כמו רקדנית ברזילאית. כמו כן הימים שלאחר הטיפול הם קריטיים להצלחה, שכן על המטופלת מוטלת האחריות לשמור על עיצוב הישבן כפי שעיצב המנתח. מטופל שלא יצליח לשמור על המנח הנכון של השומן שהוזרק יקבל ישבן שאינו עגול ומדוייק.