הרמת עפעפיים ללא ניתוח

הרמת עפעפיים

ניתוח הרמת עפעפיים הוא הניתוח השלישי בשכיחותו בישראל, אולם האם יש דרך להרים את העפעפיים ללא ניתוח?
מחפש מידע אודות הרמת עפעפיים ללא ניתוח?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הרמת עפעפיים ללא ניתוח
כיום, לאחר שנים של פיתוח והתקדמות מואצת בתחום האסתטיקה הרפואית נראה שיש פתרונות חדשניים גם להרמת עפעפיים או לפחות להעלמת קמטים שליד העיניים, ללא ניתוח פלסטי. החלופות אינן נותנות מענה כמו ניתוח הרמת עפעפיים מלא, אך הן מעניקות פתרונות "רכים" יותר, זולים יותר והרבה פחות פולשניים.

ניתוחי הרמת עפעפיים המבוצעים לפי השיטות החדשות והחדשניות הם למעשה "ניתוחים ללא ניתוחים". השיטות להרמת עפעפיים ומזעור הקמטים כוללות הזרקת חומרי מילוי שתפקידם לטשטש ואף להעלים את קמטי הגיל שנוצרו ליד העיניים.

החומרים שמוזרקים לסביבת העין הם חומרים שנבדקו רבות ואין סכנה שיפגעו בתפקוד העין, כאשר ההליך מבוצע כמו שצריך. יחד עם זאת חשוב להבין שלחומרי המילוי השפעה מוגבלת, הם אינם יכולים לענות על צורך של הסרת עודפי עור או חיזור שרירי העפעף שנרפו והחלו לצנוח. לפיכך, ישנם מקרים בהם ניתוח הרמת עפעפיים מסורתי הוא עדיין התשובה הטובה ביותר לקבלת מצב אופטימלי.

חומרי המילוי המקובלים היום לצורך הרמת עפעפיים ללא ניתוח הם חומרים טבעיים, או חומרים סינטטיים שיוצרו בקפידה במעבדות, כאשר המבנה הכימי שלהם זהה לזה של חומר טבעי. כפי שציינו קודם המיקום הרגיש של הזרקת החומרים, בקרבת העניים, מצריך מיומנות וניסיון בביצוע השיטה וכן שימוש בחומרים שעוברים פיקוח תמידי, נשמרים ומוזרקים באופן סטרילי.

בין החומרים המשמשים להרמת עפעפיים ניתן לציין: רסיטלן - חומר משקם שמעודד ייצור קולגן, וחומצה ההיאלורונית. וכן, הזרקת שומן עצמי -טיפול שמיועד למטופלים שאיבדו שומן וסובלים משקעים בעיניים. 

ההחלטה על שיטת הטיפול צריכה להתקבל לאחר פגישת ייעוץ עם מומחה בתחום שיבדוק את מצב העיניים ואת הציפיות של המטופל מהטיפול. הרופא יוכל להתאים את השיטה האידיאלית עבור כל מטופל, שתקנה לו את התוצאות הטובות ביותר ולאורך זמן.