ניתוחי עפעפיים - שינוי גדול באמצעות ניתוח קטן

ניתוח הרמת עפעפיים

לא רבים בציבור הרחב שמעו על ניתוחי עפעפיים. משום מה ניתוח זה ששכיחותו גבוהה יחסית אינו מקבל את הפרסום שמקבלים יתר הניתוחים הפלסטיים. ויחד עם זאת מי שמכיר ומחליט לעבור ניתוח עפעפיים, עליונים או תחתונים, זוכה בדרך כלל לשינוי אסתטי נרחב ומרשים במראה פניו.
מחפש מידע אודות ניתוחי עפעפיים - שינוי גדול באמצעות ניתוח קטן?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוח הרמת עפעפיים - שינוי גדול בניתוח קטן
ניתוחי עפעפיים או ניתוחי הרמת עפעפיים אינם נחשבים לניתוחים פלסטיים בעלי שם, יוקרה או כאלו המקושרים לאנשים מפורסמים או נחשקים במיוחד. אלו ניתוחים אשר נעשים בצנעה ולפעמים תוצאותיהם עד כמה שהן מרשימות נשארות טבעיות כך שכלל לא ניתן לזהות שהאדם שמולך עבר ניתוח פלסטי כלשהו.  

לעומת ניתוח הגדלת חזה, ניתוח הרמת חזה, טיפול עיבוי שפתיים או ניתוח אף אין חומר רכילותי רב על ניתוח הרמת עפעפיים. אפילו כאשר משווים את ניתוח פלסטי זה לניתוח מתיחת פנים (אשר לעיתים משלב גם הרמת עפעפיים), על ניתוחי מתיחת פנים דברו רבות, עשו השוואות, צלמו 'לפני ואחרי', סקרו את כל הפנים הטבעיות והפחות טבעיות שנוצרו כתוצאה מהניתוח ולמולו, על ניתוח הרמת עפעפיים - אף מילה.  

אם כן, מהו ניתוח עפעפיים?
ניתוח הרמת עפעפיים מטרתו להסיר ולטשטש את המראה המבוגר והעייף של העיניים והפנים אשר נוצר עקב צניחת העפעפיים העליונים כלפי מטה והיווצרות "שקיות" תחת העפעפיים התחתונים.  

על מנת להשיג מטרה זו יש להרים את העפעפיים העליונים ולהסיר מהם עודפי עור ושומן וכך גם בעפעפיים התחתונים, מה שיבטל את אפקט השקיות השחורות.   

פעולה כירורגית זו למעשה פותחת את העין שנהפכה קטנה יותר ויותר עם השנים (בשל העפעף שצנח עליה) ומשווה למטופל מראה צעיר, חיוני ורענן הרבה יותר.  

לאחר ניתוח הרמת עפעפיים
תוצאות ניתוח הרמת עפעפיים נחשבות מצד אחד למשמעותיות ביותר- הם מקנות מראה אחר, צעיר ורענן לכל הפנים, ומצד שני אותן תוצאות נשארות טבעיות ונאמנות למראה הפנים המקורי כך שלא תמיד ברור לסובבים מה השינוי הגדול שבו הם צופים וניתוח הרמת עפעפיים נותר בין הצללים.  

מי שמתעניין בניתוח יוכל לפנות לרופא מנתח אשר יבחן את רמת הצניחה של העפעפיים ויוכל להמליץ לו על אופן הניתוח והשיטה וכמובן האם יש לכלול בניתוח הן הרמה של עפעפיים עליונים והן של עפעפיים תחתונים. עבור חלק מהאנשים אין צורך בהתערבות פלסטית עבור שני סוגי העפעפיים.

למי מתאים ניתוח מתיחת עפעפיים? 
הניתוח מתאים לבני 27 ומעלה ולא פעם, בעיקר בגילאים המבוגרים יותר המניע שלו בריאותי, ואז ניתן לבחון אפשרות של קבלת החזר כספי מקופות החולים.  

עבור מי שמרגיש כי העפעפיים סוגרים עליו, צונחים על העיניים או נופלים כלפי מטה כמו שקיות, ניתוח הרמת עפעפיים יכול להיות בדיוק השינוי הנדרש. בלי מתיחת פנים מיותרת, בלי מילוי קמטים או טיפולים מסובכים - ניתוח אחד, שכיח מאד ועם זאת צנוע יכול להיות הפתרון.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לניתוחי עפעפיים - שינוי גדול באמצעות ניתוח קטן
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
ד"ר ערן חדד
ד"ר ערן חדד
מיקום בארץ: הברזל 21, רמת החייל, תל אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.