טיפולי השתלת שיער ונשירת שיער הם טיפולים שאנשים רבים מחפשים אחריהם. שיער בריא, מלא ומבריק הוא מה שמחפשים גברים ונשים גם יחד, ומוכנים לפעול למען השגתו. את השיער לא ניתן להסתיר או להסוות לאורך זמן ובמידה והאדם סובל מנשירת שיער ואפילו התקרחות בשלב כלשהו יהיה עליו או להשלים עם העניין או לעבור טיפול מניעה, מילוי שיער או השתלת שיער.

כיום הטיפולים המוצעים בתחום השתלת שיער ונשירת שיער הם באיכות הגבוהה ביותר ויכולים להביא לפתרון אסתטי מלא.

השתלת שיער

טיפול השתלת שיער הוא טיפול מבוקש אשר התפתח והשתכלל בשנים האחרונות. אם בעבר כלל הטיפול צלקת גדולה שהיה צורך להסוות והשתלה של שיער מלאכותי, כיום ניתוח השתלת השיער אינו מחוייב לכלול שימוש בסכיני ניתוח ותפרים, והשיער המושתל הוא טבעי ביותר ונלקח ישירות מהמטופל עצמו.

השתלת שיער הוא טיפול שעוברים בעיקר גברים, שכן עד כה הוא נחשב לכזה שלא יכול להעניק מראה אסתטי מספיק, אולם בשנים האחרונות עם השתכללות הטכנולוגיה והשיטה גם נשים פונות לטיפול.

 נשירת שיער

טיפולים לצורך מניעה של נשירת שיער היו פופולאריים מאז ומעולם הן בקרב גברים וכמובן שבקרב נשים. שיער יפה, בריא ומלא הוא דבר חשוב ביותר, בעיקר לנשים, עבורן שיער הוא אחד מסממני היופי. הטיפולים השונים לנשירת שיער ושיער דליל כוללים הן טיפולים תרופתיים והן טיפולים בלייזר, מסאג' ועיסוי של הקרקפת. כמו כן ישנם פתרונות אסתטיים המשווים לשיער מראה מלא באמצעות אבקה המדמה שורשי שיער.

עלות השתלת שיער
כמה עולה השתלת שיער? אילו גורמים משפיעים על המחיר?
קרא עוד
טיפול בהתקרחות
התקרחות או נשירת שיער פוגשת רבים מאתנו בשלב זה או אחר של חיינו. כיצד ניתן לטפל בתופעה?
קרא עוד
לייזר קומפני
לייזר קומפני מציעה טיפול מתקדם להסרת משקפיים בלייזר - הסרת משקפיים בשיטה הייחודית Epi-Lasik
קרא עוד
השתלת שיער
אנשים אשר סובלים מנשירת שיער והתקרחות שוקלים לא פעם לעבור טיפול השתלת שיער, טיפול אשר יפתור את תופעות נשירת השיער וההתקרחות אחת ולתמיד.
טיפול בנשירת שיער
נשירת שיער והתקרחות אצל נשים הם נושאים כאובים, תסכים כל מי שחוותה וחווה זאת. רבות מחפשות אחר טיפול נשירת שיער, טיפול מניעה וטיפול אסתטי לאחר שהנשירה כבר החלה.
התקרחות
התקרחות או נשירת שיער פוגשת רבים מאתנו בשלב זה או אחר של חיינו. בשל כך קיימת תעשייה שלמה העוסקת רק בדבר אחד - מניעת התקרחות.