השתלת שיער בחיפה

השתלת שיער

בשנים האחרונות נראה שגברים רבים סובלים מהתקרחות שמתחילה כבר בגיל צעיר. ההתקרחות אינה תמיד אחידה והיא מאופיינת, לרוב, בקרחות שמתחילות במרכז הקודקוד או במפרצים ונסיגה של קו השיער. עבור חלק מהגברים והנשים שמקריחים בגיל צעיר התחושה היא של הזדקנות, וקיים בהם הרצון לעצור את התופעה ולהילחם בה בכל דרך אפשרית, לפני שהקרחת תכסה את הראש כולו. היום הדבר אפשרי באמצעות טיפול השתלת שיער בטכניקה חדשה, בטוחה ואסתטית שמשנה את עולם השתלות השיער מהקצה אל הקצה.
מחפש מידע אודות השתלת שיער בחיפה?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

השתלת שיער
בעבר הוצעו מגוון פתרונות שונים להתקרחות בהם משחות וכדורים. רבים מהפתרונות הרפואיים או הקוסמטיים לא הצליחו להביא לתוצאות המניחות את הדעת, וזאת במידה והביאו תוצאות כלל. במקביל החלו להציע לקהל המתקרחים ניתוחי השתלת שיער שבוצעו במגוון שיטות והשתכללו עם השנים.

כיום ברור לרבים שהשתלת שיער היא הדרך האולי יחידה להשיג מראה ראש מלא וטבעי. שיטת השתלת השיער הפופולארית היום, וזו הנחשבת לטובה ביותר, לפי דברי רופאים היא שיטת ה- NATURAL HAIR IMPLANT העושה שימוש במחטים כירורגיות זעירות וחלולות בעזרתן ניתן לשלוף את זקיקי השיער אחד אחד מבלי לפצוע את העור של האזור התורם, ולהעבירם ישירות לאזור ההקרחה שם הם נשתלים.

את ניתוח השתלת שיער בשיטה זו ניתן לעבור במספר קליניקות ייחודיות המבטיחות עבודה מקצועית ורמה אסתטית גבוהה, תוך התחשבות גם באזורים מהם לוקחים את זקיקי השיער ולא רק באזור ההקרחה (בניגוד לשיטות עבר שהשאירו מטופלים רבים עם צלקות אורכיות באזור התורם).

מלבד שיטה זו קיימות שיטות טובות נוספות להשתלת שיער בהן שיטת ה- F.U.T - Follicular Unit Transplantation. במהלך שיטה זו נלקחות קבוצות פוליקולריות (כל קבוצה כוללת 1-4 זקיקי שיער) ומושתלות באזור ההקרחה. העובדה שבכל פעם נלקחים מספר זקיקים הופכת את השיטה למהירה יותר ויעילה, בזמן שהיא עדיין מצליחה לשמור על רמה אסתטית גבוהה ולמנוע צלקות מכוערות באזור התורם, אזור העורף. 

השתלת שיער בחיפה
בניגוד לניתוחים פלסטיים רבים קליניקות לטיפול השתלת שיער אינן מצויות בכל הארץ ומספר מומחים בתחום מתרכזים באזור המרכז ומציעים משם את שירותיהם לכלל האוכלוסיה. בישראל קיימים מספר מומחים להשתלת שיער, וכל אחד מהם ידוע בטכניקה המסויימת שלו. אחת הטכניקות הידועות ביותר, כיום, וזו הנחשבת לטובה ולבטוחה ביותר גם מבחינה רפואית וגם מבחינת קבלת תוצאות ותוצאות אסתטיות היא NATURAL HAIR IMPLANT (השתלת שיער טבעי), אותה ניתן לעבור באזור מרכז הארץ. 

השתלת שיער בחיפה ניתן לעבור בקליניקות המתמחות בכך וליצור קשר דרך טופס הפרטים שנמצא באתר. כאשר פונים לקליניקה מומלץ לברר על השיטה בה הם משתמשים, לקבוע פגישת ייעוץ ולבקש לראות מטופלים שעברו את הטיפול. כמו כן חשוב לשמוע על הסיכונים ועל אחוזי ההצלחה על מנת לתאם את רמת הציפיות מהניתוח.